A 124 – Obavy z budúcnosti, nespokojnosť – 2004-06-02 16:54:35


Byvam v poslednom case velmi zlostna- najviac na priatela, velmi nespokojna a citim sa nestastne. Asi to suvisi aj s obavami o buducnost, kedze prave koncim skolu. Ale najviac sa bojim tej neopodstatnenej zlosti co sa vo mne hromadi.

Saša Pueblo – Obavy z budúcnosti, nespokojnosť – 2004-06-02 17:28:43


Zdravie: problematická oblasť je u vás žalúdok a pankreas. Táto oblasť môže pôsobiť aj na psychiku.
Psychický stav: aurický obal je okolo vášho fyzického tela a naznačuje na štandardné psychické správanie.
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa určitú dobu hnevá, má agresívne sklony a potom zase upadá do seba a má strach. To je kolísanie psychických stavov. Môže na to pôsobiť aj stav vášho žalúdka. Treba proti prílišnej agresivite bojovať a tak isto brániť prepadávaniu sa do strachu.
Sexualita povahy
Je ázijského typu a ide bioenergeticky o líniu čelo, brada, krk, hruď, pupok, podbrušie. Charakterizuje to obrázok orientálnej tanečnice.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach zo sexuálnych scén, ktoré sú agresívne a uteká do náručia matky.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v oblasti mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. V tejto oblasti je akoby biela hmla, ktorá naznačuje na problémovú oblasť mŕtvych ľudí a informačných polí.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre mozgovej. Aj tu máte obrazy rôznych špiritistických knižiek, seáns a narušenie klasického psychického stavu. Zvláštna schopnosť výnimočnej komunikácie s druhým svetom.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov v strednej oblasti mozgu. Tu nachádzam zase bielu hmlu a obraz dieťaťa, cez ktoré do sveta mŕtvych komunikujete. Toto nie je štandardný stav v tejto oblasti.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Vnímam vášho predka zo stredoveku, ako sa zaoberá prácou lekára – patológa a človeka, ktorý sa zaujímal o veci posmrtné. Tento vplyv sa chce presadiť a vo vás realizovať.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na deti. Povrchová vzrušivosť: na ženské oblečenie. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: k Bohu.
Traumatické udalosti
Traumatickou bola pre vás smrť dieťaťa, pohreb a celkovo udalosti okolo smrti a zomierania.
Duchovná úroveň
Mali by ste viac popracovať na uplatňovaní ľudských ideálov ako tolerancia, ochota prijímať iný názor a podobne. Saša Pueblo

Pridaj komentár