Transcendentály sex a jeho uplatnenie znovu v rámci HINDUIZMU.
Hovoríme tu o BOŽSKEJ EROTIKE, ktorá sa realizuje formou predstáv. Pri týchto predstavách si buď zachovávate svoju identitu, alebo ju úplne strácate. Stotožňujete sa so ženským a mužským princípom vo vesmíre. Môžete to prežívať vo svadobnom obrade s božstvami HINDUIZMU. Ďalej je tu snaha o zrušenie všetkých protikladov v človeku. Pri týchto cvičeniach sa sústreďujete do oblasti hypotalamusu (sexus). Koncentrujete sa na vlastnú sexualitu.
Pri nácviku INKVIZÍTORSKÉHO SEXU sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti temenného mozgu – epileptická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Máte predstavy mučenia, zapaľovania sexuálnych obetí, nekonečné výsluchy, sexuálne aspekty orgií, sexuálna anatómia, fyziológia diabla, skúmanie genitálií obetí, hľadanie temných stránok styku s diablom, silné náboženské zanietenie.
Pri nácviku OCEÁNSKEHO SEXU sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti malého mozgu – schizofrenická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Máte predstavy spojenia všetkých matiek a detí navzájom v tehotenstve. Dobré lono a dobrý prsník. Všetko sa pohybuje a dotýka v jednom tanečnom rytme.
Pri nácviku TANTRICKÉHO SEXU sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti úst – hysterická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Máte predstavy o odmietnutí všetkých obrazov a myšlienok na sexuálne aktivity. Ďalej môžete mať predstavy predlžovania sexuálnych predstáv s božstvami HINDUIZMU.
Pri nácviku SABATISTICKÉHO SEXU (v hinduizme je to bohyňa KALI) sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti hlasiviek – psychopatická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Predstavujete si: výkaly, hroby, smrť, rakvu, defloráciu panny, obetovanie ľudí, zvierat a kvetov, sex v hroboch, zvieracie vnútornosti, menštruačnú krv, rozrezané plody, temného BOHA = KALI, pôrod, šupinatý penis, incest, orgie, choroby, hnisajúce rany, semeno, ropuchy, kosti.

Pridaj komentár