Keďže som denne v styku s ľuďmi, pracujem ako kozmetička a denne masírujem, takto najčastejšie prichádzam do styku s energiami, ak sa to dá takto pomenovať. Človek sa denne stretáva so závisťou, falošnosťou a zloprajnosťou ľudí a je obdivuhodné, aké energie sú schopní ľudia takto zmýšľajúci vysielať. Mala som možnosť to pocítiť aj v mojom prípade, aj to ma priviedlo k ezoterike aj na vaše stránky, hľadala som spôsob, akým sa brániť. Vaše stránky ma zaujali svojím rozsahom. Zaujalo a fascinovalo ma, koľko info máte na stránkach a čomu všetkému ste schopný sa venovať a rozumieť tomu.

Požiadali ste ma síce o veštecký profil podvedomia, no narazil som na problémy vášho zdravia. Odporúčam vám ukončiť prácu kozmetičky a masérky a začať sa vážne zaoberať svojím zdravím, pokiaľ nechcete mať v dohľadnej dobe nepríjemnosti.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo šedú kôru veľkého mozgu, miechy a ganglie tela. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca choroba. Uložená toxicita, zápalové procesy, uštipnutie kliešťom a mikroorganizmy. Nedostatok vitamínu U.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: riečište bolo obkreslené, no nie kostná dreň. Stupeň chorobnosti 52, čo je už určitý stupeň začiatku chorobnosti. Rozsiahle uloženie toxicity. Celkovo je toxicita v tele mimoriadne zvýšená. Telo treba detoxikovať. Najviac toxicity je v neurónových oblastiach mozgu, kostiach, kostnej dreni a výplni kostí. Toxicitu naberáte pri svojej práci od ľudí, čo je silne rizikové. Ide cez vaše ruky do vášho tela.

Diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervový systém tela. Stupeň chorobnosti 52, čo je už bežiaca chorobnosť. V nervových dráhach je plno poškodených a mŕtvych buniek. Biele krvinky sú agresívne a útočia na nervstvo tela. Rizikový faktor. Príčinou je zvýšená imunita voči zhubným bunkám.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Nedostatočná činnosť. Vyčerpanosť hormonálnej sústavy z dôvodu nadmernej fyzickej aktivity.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo jednu obličku. Stupeň chorobnosti je 102, čo je bežiaca choroba. Celkovo môže znamenať oblička veľké zdravotné riziko. Kyvadlo neobkreslilo tuk tela, stupeň chorobnosti 72, čo je už bežiaca choroba. Toxicitu z masáže nasávate do seba ako špongia. V tuku sa tvorí asi 1000 toxických látok, ktoré škodia organizmu.

Diagnostika imunitná: voči zhubným bunkám je extrémne vysoká a bude ničiť organizmus. Imunita voči mikroorganizmom je v norme.

Pridaj komentár