Mojím zdravotným problémom je skleróza multiplex. Pred necelými dvoma rokmi som dostal NYSTAGMUS len tak, z ničoho nič. Ten asi po mesiaci a pol sám zmizol a ja som sa až potom dostal na vyšetrenia, ktoré boli negatívne, až magnetická rezonancia mozgu ukázala, že nie je všetko v poriadku. Beriem kortikoidy. Môj stav sa nezhoršil a ani nezlepšil. Súčasne robené evokované potenciály boli opäť pozitívne. Momentálne sa cítim výborne a nepociťujem žiadne zmeny.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Našiel som choré nervové dráhy a pasívnosť obličiek. Príčinu vidím v tukovom orgáne (tuku tela), ktorý produkuje asi 200 toxických látok. Samoliečbu treba zamerať týmto smerom.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky časti krvného riečišťa aj kostnú dreň v poriadku. V tele je zvýšený obsah toxických látok. Blokácia obličiek a nedostatočná likvidácia toxických látok z tela.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 50-60, čo je už lekársky diagnostikovateľné ochorenie. Vysoký nedostatok vitamínu E. Mimoriadne hromadenie toxicity do nervstva. Blokácia činnosti.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo obličky. stupeň chorobnosti 40, čo je už začínajúca chorobnosť. Príliš pasívne a ticho. Tukový orgán produkuje do tela 200 toxických látok. Ostatné v poriadku.

Diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Pridaj komentár