Neviem, na ktorú stránku môjho života sa mám zamerať tak, aby ma stretli pozitívne okolnosti a aby som využila svoj potenciál. Niekedy sa snažím so sebou niečo robiť, ale myslím, že mám viac období, kedy nerobím vôbec nič a stagnujem (hlavne v poslednej dobe) – veľakrát sa pýtam samej seba, či sa nachádzam na správnom mieste. Mám nejakú vnútornú silu niečo so sebou robiť a ísť dopredu, ale viac menej potrebujem okolo seba ľudí a vhodné prostredie, aby sa to dialo.

Vešteckými metódami som sa pozrel do vášho podvedomia. Ste na správnom mieste (Anglicko), ale rada si robíte po svojom a nechcete počúvať svoje podvedomie, poslanie v oblasti technológií a strojov. Zbytočne si ničíte úspech a šťastný osud.

Zdravotný stav
Nenašiel som vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je mierne mimo tela, aj podvedomé obaly sú mimo. Mierne destabilizovaná psychika a nutnosť psychoterapií.

Povaha
Vaše psychické prejavy vychádzajú z miechy, tu ste trvalo usadená. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má blízko k prírode, magickým rituálom.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má otvorené praveké a šamanské vedomie. Všade kulty prírodných božstiev a vnútorná erotika. Sexus centrum je umiestnené v hlave a naznačuje na túžby a ambície niečo dosiahnuť, menej rodina a domáci krb. Charakterizuje to obrázok osoby žijúcej v informačných poliach magmatického jadra Zeme. Všetko, čo človek spraví, sa zapíše ihneď okolo neho a sem vaša psychika preniká. Dokážete tu psychicky fungovať. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na mágiu a ritualistiku prírodných ľudí. Vo vnútri seba to intenzívne žijete. Povrchová vzrušivosť: krvavé rituály na svojom tele. Pohlavná vzrušivosť: na mužské telo. Citová vzrušivosť: staré stroje a zariadenia, ktoré montovali v starom Grécku.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry, ktoré vás vedú k tomu, že si rada robíte, čo chcete a nie to, čo vedie k úspechu. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Túžby obal obsahuje záznam montovať ničiace stroje. Mozoček obal obsahuje poslanie montovať stroje. Pokiaľ žijete v tejto oblasti, tak sú veľké šance na úspech. Rodostrom obal obsahuje záznam o vojakovi, ktorý sa venoval vojenskej výzbroji. Eros obal obsahuje obrazy sebazničenia sexuálnymi vzťahmi. Šaman obal obsahuje zápis šamana, ktorý zostrojoval jednoduché zariadenia. 7 obalov spolu obsahuje všetko o strojoch a zariadeniach.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Sama všade likvidujete požiadavky svojho podvedomia a chcete žiť ako prírodný človek slobodne a bez civilizácie. Idete proti svojmu podvedomiu. Všade vnímam sivasté anjelské sféry. Jednoducho si rada robíte po svojom a robí vám to dobre. Nerada robíte to, čo sa musí, ale práve to vedie k úspechu.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Násilne presadzujete svoje názory a postoje. Nehľadíte na to, že vám to nakoniec ubližuje.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch likvidujete všetky stroje a zariadenia, ktoré vymyslíte. Aj geniálne nápady vyhodíte na smetisko. Mrháte svojím talentom.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď budete naplno žiť všetko okolo strojov a zariadení a budete sa venovať aj ich histórii. V Anglicku ste na pravom mieste. Ste netrpezlivá a chcete, aby išli veci iba podľa vás. Nedokážete nastúpiť na vlnu úspechu. Nekomunikujete s bielymi anjelskými sférami, ktoré vedú k úspechu. Vás úspech nezaujíma, lebo sa neviete podriadiť tomu, čo je nutne treba spraviť. Uspokojí vás, keď si to spravíte po svojom.

REAKCIA NA PROFIL

Velmi pekne dakujem za vypracovanie profilu. Neviete si predstavit, co to pre mna znamena… dozvediet sa o sebe veci, ktore mi (aspon trochu) otvorili oci.
Mamicka vzdy hovorila, ze si robim vsetko podla seba a teraz viem, ze to bola pravda, nie len jej osobny nazor. Hoci som v Anglicku na pravom mieste, planujem sa koncom septembra prestahovat spat na Slovensko (asi si znova robim, co chcem?), ale nevidim ine lepsie riesenie. Chcu to tak hlavne moji rodicia a v konecnom dosledku budem moct pracovat a dostudovat v oblasti technologii, dokonca aj domace prostredie bude plne strojov (ktore moj otec opravuje a caka na moju pomoc). Navyse v znamom prostredi a s podporou budem mat moznost si dat trochu dokopy moju psychiku. Ved do Anglicka sa mozem kedykolvek vratit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.