Chcel by som Vás poprosiť o geriatrický profil, pri bežnej dĺžke a kvalite života sa toho nedá veľa stihnúť …

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na stav vašich kmeňových buniek a celkových potenciálov k dlhovekosti. Bohužiaľ, rád by som priniesol dobré správy, ale nie je to možné. Kmeňové bunky sú príliš vyčerpané a značne zničené nezvládaním stresu z vonkajšieho sveta. Tak isto celková údržba a obnova je ako u 70 ročnej zdravej osoby, hoci máte 36 rokov. Tukový orgán neprodukuje vhodné látky do tela. Mali by ste sa zaujímať viac a razantnejšie hlavne o stav lymfatického riečišťa. Celkovo by ste mali zmeniť štýl života. Pokiaľ máte záujem o nápravu, dajte vedieť.

Geriatrická diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: obnova a údržba je nedostatočná ako u 100 ročnej zdravej osoby. Veľký nedostatok vitamínu U, ktorý obsahuje surová kapusta. Treba pridať do stravy určitú dávku nastrúhanej kapusty. Na začiatok menšie množstvá. Užívať raz do týždňa a dlhodobo.

Geriatrická diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: obnova a údržba ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky v poriadku, dostatočná potencia na dlhodobú obnovu.

Geriatrická diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: obnova a údržba dobrá ako u 25 ročnej zdravej osoby. Máte dostatok vitamínu E.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: regenerácia ako u 120 ročnej zdravej osoby. Celkovo povážlivý zdravotný stav. Kmeňové bunky sú vyčerpané a pohrebisko. Niet z čoho obnovovať. Treba sa vážne zaoberať zdravotným stavom v tejto oblasti. Stupeň chorobnosti 50, čo je už bežiaca chorobnosť v tejto oblasti. Treba nastaviť tukový orgán, aby podporil obnovu a pokúsiť sa o vytvorenie nových kmeňových buniek.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): obnova a údržba ako u 70 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú nedostatočne aktívne. Nedostatočná obnova hormonálnych buniek. Treba aktivizovať ich činnosť. Už teraz slabá hormonálna aktivita a slabší prienik do organizmu.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: koža ako u 30 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú dostatočne aktívne. Svaly ako u 100 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky boli zničené. Zlikvidovali ich biele krvinky, niečo ako roztrúsená skleróza. Kosti ako u 20 ročnej osoby, dostatok až prebytok kmeňových buniek. Mozog ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky čiastočne zničené a vyčerpané. Pľúca ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky pracujú dobre, aj nepoužité sú v zálohe, dvojitá kapacita. Srdce ako u 70 ročnej zdravej osoby. Značne poškodené a vyčerpané kmeňové bunky. Žalúdok ako u 50 ročnej osoby. Časť kmeňových buniek je zničených, časť v latentnom spánku. Pečeň ako u 10 ročnej osoby. Dostatočná aktivita kmeňových buniek. V zálohe ešte nepoužité. Dobrý stav vďaka jedeniu nie celkom uvareného mäsa. Slezina ako u 70 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú vyčerpané a poškodené. Obličky ako u 20 ročnej zdravej osoby. Dostatočná aktivita kmeňových buniek. Hrubé črevo ako u 10 ročnej osoby, ale kmeňové bunky sú vyčerpané a zničené. Tenké črevo tiež ako u 10 ročnej osoby, ale kmeňové bunky sú vyčerpané a zničené. Príliš rýchla obnova. Prostata slabá aktivita ako u 70 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú vyčerpané.

Geriatrická diagnostika tukový orgán: tukový orgán je jeden zliaty celok a trvalo neprodukuje užitočné látky do tela. Veľa hnedého tuku bez rezervných zásob. Tukový orgán je toxické úložisko. Potreba detoxikácie.

Geriatrická diagnostika kmeňových buniek tela
Celkovo sú vyčerpané a poškodené bielymi krvinkami. Príliš vysoká imunita voči zhubným bunkám. V tele nie sú žiadne čudné bunky, čo nie je v poriadku. Pôsobí sem stres z vonkajšieho sveta.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.