Chcel by som vás znovu požiadať o radu, čo mám robiť, aby som žil v harmónii so svojím podvedomím. Mám pocit, že tam nie je všetko v poriadku (predchádzajúca diagnostika A 496).

Psychický stav
Aurický obal sa lepšie ukotvil okolo fyzického tela. Cítiť návrat koncentrácie a lepšieho kontaktu s reálnym svetom.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená v strednom mozgu a odtiaľ ide spojka do ústnej dutiny. Charakterizuje to obrázok ochoty vrátiť sa k spojeniu s realitou okolo vás. Cítiť z vašej strany zvýšenú snahu.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu, teda prišlo k zmene. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý si lepšie uvedomuje svoju mužnosť. Sexus centrum zostalo v oblasti podbrušia. Už necítiť prechod medzi mužským a ženským ja. Stabilizovali ste sa v pozícii mladého hanblivého muža.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: k ženám. Povrchová vzrušivosť: na stavy dieťaťa. Pohlavná vzrušivosť: na ženy ako matky. Prišlo k zmene a miernej stabilizácii.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Obaly sú u vás dobre usadené vo fyzickom tele. Anjelské sféry sú aktívne a snažíte sa s nimi komunikovať. Túžby obal obsahuje záujem byť veľkým dieťaťom. Treba sa venovať modelovaniu a zberateľstvu niečoho. Mozoček obal obsahuje záznam o osobe, ktorá sa musí trvalo starať o svoj psychický stav. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý holdoval alkoholu. Dieťa obal je silne aktívny a túžba zostať veľkým dieťaťom je mimoriadne silná. Musí byť snaha chovať sa ako dospelá osoba a sklony byť dieťaťom držať pod kontrolou. Eros obal obsahuje predstavu lásky k matke. Treba sa snažiť preniesť na ženy okolo vás, ktoré sa podobajú na vašu matku. Šaman obal obsahuje anjelskú ritualistiku. 7 obalov spolu obsahuje záznam o stavbách a modelárstve. Využite to ako koníček na skladanie rôznych stavebníc, modelov a podobne. Musí byť snaha o využitie sklonov k hraniu k rozumnej dospelosti.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade sa objavili biele anjelské sféry, ktoré sa snažíte počúvať a riadiť sa nimi. Je to dobrý signál pre stabilizáciu psychického stavu.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Je tu snaha o stabilizáciu psychiky a dospelejšieho správania. Cítiť stabilitu a pokrok vpred.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V spánku a snoch ste sa zastabilizovali. Cítiť chuť po erotike a k modelovaniu a kresleniu. Túžba presadiť sa vo svete dospelých, čo je dobrý smer.

Riziká budúcnosti
Zatiaľ žiadne. Celkovo zlepšenie psychického stavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.