Vybrali mi to znamienko, zistili, že bolo zlé, pani doktorka povedala, že môj 7 mm tumor vybrali dúfajme dobre, ale pre istotu mám chodiť každý mesiac na kontroly. Asi pred 3 mesiacmi som bola aj na vyšetrení krvi, mám málo železa- tento stav sa ale vraj už napravil, užívala som a užívam aktiferrin. Mám ešte absolvovať vyšetrenie uzlín, nahmatali mi pohyblivé, malé v oblasti pod pazuchami, pod sánkami na hrdle a na slabinách.

Prezrel som si váš organizmus vešteckými metódami. Príčinou problémov je váš tuk (tukový orgán), ktorý je pod kožou. Produkuje toxické a agresívne chemické látky, ktoré atakujú bunky tela a hlavne kože. Najväčšie riziko stále pretrváva v oblasti kože.
Treba sa liečiť.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neuróny veľkého mozgu, miechu – znovu neuróny, ganglie okolo orgánov. Stupeň chorobnosti 24, čo je iba disharmonický stav. Je tu množstvo drobných problémov. Zlá údržba neurónov, latentné zápalové procesy, toxicita, zlá výživa. Treba preliečiť v rámci prevencie. Kyvadlo obkreslilo ako zdravý stredný mozog, mozoček a brušný mozog v stenách čriev.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné riečište v poriadku. Vyživovacie pomery v tele sú slabé a veľa potrebných látok ide z tela von. Je toho až príliš veľa. Telu chýbajú živiny, vitamíny a potrebné látky. Zlé trávenie. Kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň a to všade v celom tele. Stupeň chorobnosti 32 – 42, čo je začínajúca choroba. Kostná dreň prešla zmenami a negatívne na ňu pôsobí hormonálna sústava. Dlhodobo treba zabezpečiť normálnu obnovu kostnej drene. Do budúcnosti riziká s krvou. Dlhodobá preventívna liečba je nutná. Toxicita tela je značne zvýšená. Najväčšie množstvo toxínov je uložených v tuku. Ďalšia toxicita sa ukladá voľne v tele. Treba organizmus detoxikovať.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervstvo tela, nervové dráhy sú fyzicky v poriadku. No neobkreslilo prenos nervových impulzov z mozgu k orgánom. Centrá riadenia orgánov zle komunikujú s orgánmi tela. Orgány dokážu poslať nervový vzruch do mozgu, z mozgu k orgánom je to blokované. Je potrebné preliečiť a vhodné terapie na prepojenie mozgu a orgánov cez nervové dráhy. Pokiaľ sa to nedá do poriadku, tak mozog nebude môcť dobre riadiť telo.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Iba lymfatické uzliny produkujú príliš veľa látok do tela, čo pôsobí agresívne na kostnú dreň. Prehnaná aktivita lymfatických uzlín, ktorú treba dostať do štandardnej produkcie. Príčina je v tom, že organizmus bojuje s neštandardnými bunkami v tele úspešne, ale musel zmeniť niektoré pochody v krvi, čo negatívne pôsobí na kostnú dreň.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetky žľazy fyzicky v poriadku. No extrémne je zvýšená produkcia hormonálnych látok. Príčinou je poškodenie detskej žľazy, ktorá je pri hrudnej kosti, ktorá hrá dôležitú úlohu v imunite voči neštandardným bunkám. Organizmus si pomohol inak a aktivizoval imunitu cez iný mechanizmus. Zvýšená hormonálna činnosť momentálne likviduje neštandardné bunky a to silne a razantne.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo obličky. chorobnosť 42, čo je už rozbiehajúca sa chorobnosť. Prílišná hormonálna činnosť blokuje činnosť obličiek. Zatiaľ žiadne riziko nehrozí, iba ukladanie toxicity v tele. Kyvadlo neobkreslilo tuk, ktorý produkuje toxické látky, ktoré ničia bunky v tele a vyvolávajú neštandardný stav. Liečbu treba začať práve tukovým orgánom – tukom v tele pod kožou. Toto je hlavná príčina problémov.

Diagnostika imunitná: imunita proti mikroorganizmom je v poriadku. Organizmus je schopný udržať správnu skladbu mikroorganizmov v tele. Imunita proti neštandardným bunkám je minimálna, ale nie je zničená. Treba ju obnoviť. Príčina je v tukovom orgáne a látkach, ktoré produkuje.

Diagnostika kože: kyvadlo neobkreslilo kožu na celom tele. Chorobnosť sa pohybuje od 24 – 62. Niekde je iba disharmónia a niekde chorobný stav. V koži vnímam postavičky madony s dieťaťom. Teda príliš veľa buniek, ktoré sa nemusia správať štandardne. Do kože pôsobí tukový orgán so svojimi látkami najagresívnejšie.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za diagnostiku, zároveň by som chcela poprosiť o Vaše rady, ktoré by podľa Vás pomohli pri mojej liečbe.

POSTUP LIEČBY

Keď som kontroloval veštecky osoby, ktoré sa dostali z podobných problémov, tak u všetkých došlo v prvom rade k liečbe obličiek.

1. ako prvé sa budú liečiť obličky. Kúpte si lipu a med. Balenie lipy rozdrvíte na prach a vmiešate do 7 dcl pohára medu. Necháte stáť asi týždeň. Potom za lyžicu rozpustíte v teplej vode a navečer vypijete. Užívať 20 dní po sebe bez prerušenia.

2. druhá v poradí sa bude liečiť hormonálna činnosť v organizme. Liečba je jednoduchá, jeden deň starý chlieb nakrájajte na krajce a poukladajte na telo, vždy určitú oblasť tela. Použite klasický biely chlieb. Na začiatku si vyskúšajte s pol krajcom chleba, aká bude reakcia kože. Nedávať na tvár. Každý deň si takto rozložte polovicu chleba na holú kožu. Realizovať 10 dní po sebe.

3. liečba kostnej drene. Budete si máčať ruky a nohy v soľnom roztoku. Kúpte si klasickú soľ a do nej dáte kryštálový cukor. 1 kg soli asi do 5 l vody a 2 veľké lyžice cukru do toho. Najprv máčať ruky a potom chodidlá po 10 minút. Vodu nechať zaschnúť na rukách a nohách, realizovať spolu 10 procedúr každý druhý deň.

4. liečba a utíšenie činnosti lymfatických uzlín. Užívať vnútorne čaj z ginko biloba a zeleného čaju. Klasickú dávku. Tiež jednou šálku čaju 2 krát do týždňa omyť telo. Užívať 4 týždne.

5. liečba imunity voči zhubným bunkám. Kúpte si výrobky z Yuky a užívajte podľa návodu. Zo začiatku menšie dávky a postupne zvyšovať. Pokiaľ by vám bolo zle, znížiť dávku. Užívať aj 10 týždňov.

6. liečba nervstva. Zájsť do lesa a napíliť tenšie konáriky hlavne drevín s tvrdým drevom – jaseň, buk, hrab a pod. Potom nožíkom odkôrovať a rozrezať odhora dole (naštiepať) a poukladať na plachtu na zemi alebo na deku a ľahnúť si na takto pripravenú podložku. Ležať aj pol hodinu. Robiť každý druhý deň 4 týždne.

7. úprava trávenia. Prejsť na diétu so zakysanými výrobkami. Popíjať zvýšené množstvo týchto výrobkov a ostatné zložky obmedziť. Dávku zakysaných mliečnych výrobkov zvyšovať postupne. Užívať 1 mesiac.

8. liečba a údržba neurónových oblastí. Začať dávať do stravy zelené a čierne olivy, čerstvú kapustu a olivový olej. 3 mesiace.

9. liečba tukového orgánu. Kúpte si imelo biele a užívajte ako macerát. Zoberiete imelo medzi prsty a vhodíte do šálky studenej vody. Necháte lúhovať asi 2 hodiny. Takto si pripravte dve šálky. Jednu šálku vypijete a druhú rozotriete do kože. Robte tak každý tretí deň, spolu si spravte 10 šálok.

10. preventívna liečba kože. Každopádne pravidelné saunovanie a masáže rôznymi olejčekmi na masírovanie. Každý mesiac po celý rok.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

 

Pridaj komentár