Chcela by som vás požiadať o vypracovanie vešteckého pohľadu na tukový orgán a kmeňové bunky.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše kmeňové bunky, ktoré zabezpečujú obnovu orgánov a častí tela. Možno konštatovať, že na veľa miestach máte už dosť vyčerpaný potenciál napriek svojmu mladému veku. Celkovo cítiť, že ste do vienka nedostali výrazný základ dlhovekosti. Odporúčam, aby ste využili iné možnosti v organizme na zabezpečenie dostatočnej obnovy a údržby v organizme.

Geriatrická diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: údržba a obnova je celkovo letargická a pomalá. Určité množstvá toxínov. Stav neurónov ako u 60 ročnej zdravej osoby. Treba zasiahnuť a dosiahnuť o 20 rokov menej.

Geriatrická diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kmeňové bunky pracujú dostatočne a všetko je ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: nervové dráhy majú aktívnu činnosť ako u 20 ročnej zdravej osoby. Organizmus čistí a údržbuje v poriadku. No nervové zakončenia sú toxické a neprebieha tu údržba. Stav ako u 80 ročnej zdravej osoby. Treba zasiahnuť a spraviť nápravu.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: lymfatické riečište je obnovované ako u 25 ročnej zdravej osoby. No lymfatické uzliny majú zničené kmeňové bunky na viacerých miestach. Tam, kde nie sú zničené, sladko spinkajú ako kojenci. Stav ako u 100 ročnej zdravej osoby. Treba zmeniť prístup a začať zobúdzať spiace kmeňové bunky a reparovať lymfatické uzliny, ktoré nemajú kmeňové bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): hormonálna činnosť a kmeňové bunky sú štandardne aktívne, čo je v poriadku. Stav je ako u 30 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: slabá aktivita kmeňových buniek v koži, niekde už vyčerpanosť. Išli príliš aktívne. Stav ako u 50 ročnej zdravej osoby. Treba nájsť iný prístup starostlivosti o kožu.
Mozgovomiešne dutiny – stav dobrý ako u 20 ročnej osoby.
Svaly – kmeňové bunky sú už vyčerpané a treba nájsť iný postup na regeneráciu. Stav ako u 70 ročnej zdravej osoby.
Tuk – kmeňové bunky sú stredne aktívne. Všetko ako u 30 ročnej osoby. Tukový orgán produkuje 22 potrebných látok. U osôb s dlhovekosťou produkuje aj 60 látok. Doporučujem zmeniť k tuku prístup.
Biela hmota mozgová – kmeňové bunky sú aktívne. Celkovo stav ako u 20 ročnej osoby.
Pľúca – kmeňové bunky stredne aktívne. Stav ako u 30 ročnej osoby.
Srdce – kmeňové bunky sú na viacerých miestach poškodené a dosť vyčerpané. Srdce ako u 70 ročnej zdravej osoby. Treba začať realizovať iný prístup.
Pečeň- na viacerých miestach sú kmeňové bunky vyčerpané, asi 70% zo všetkých. Celkový stav ako u 90 ročnej zdravej osoby.
Žalúdok – kmeňové bunky sú stredne aktívne. Celkový stav ako u 30 ročnej zdravej osoby.
Slezina – kmeňové bunky zatiaľ aktívne. Stav ako u 20 ročnej osoby.
Hrubé črevá – stredná aktivita kmeňových buniek. Stav ako u 30 ročnej zdravej osoby.
Tenké črevá – stredná aktivita kmeňových buniek. Stav ako u 30 ročnej zdravej osoby.
Maternica – stredná aktivita kmeňových buniek. Stav ako u 30 ročnej zdravej osoby.
Chrupavky – sú údržbované dostatočne.

Záver: kmeňové bunky sú v organizme vyčerpané a obnova orgánov bude postupne viaznuť. Treba si zabezpečiť obnovu cez iné mechanizmy v organizme.

REAKCIA NA PROFIL

Chcem sa poďakovať za geriatrický profil. Akým spôsobom by sa dala zabezpečiť obnova? Môžem vás požiadať o postup?

POSTUP PRI OBNOVE BUNIEK

Zvýšenie regenerácie neurónových buniek
Vyžaduje to prekysličenie organizmu dychovými cvičeniami. Realizovať aspoň 3 krát do týždňa kyslíkové kúry. Dýchanie hlboké a intenzívne s cieľom prekysličiť krv v tele. Intenzívne dýchanie pri cvičení alebo v sede asi 20 minút. Pri tuhnutí svalov a rúk ukončiť. Hlboký nádych a hlboký výdych. Celkovo sa venovať terapiám okolo dýchania.

Zvýšenie regenerácie nervových zakončení
Každý deň dajte pár kvapiek moču do čistej vody a vypite. Prípadne si umyte ruky v moči. Nechať chvíľu pôsobiť a  potom klasicky umyť. Aspoň jeden mesiac.

Obnova lymfatických uzlín a lymfatického riečišťa
Zožeňte si rôzne bylinky, nasekajte ich a namočte do vody. Potom pošúchajte telo posekanými bylinkami a vodou z byliniek sa oblejte. Nechajte zaschnúť. Potom osprchovať. Realizovať raz do týždňa.

Obnova buniek kože
Krémujte sa krémom s koenzýmom Q10 alebo prikladajte si na telo rôzne druhy lístia. Nie orech, je agresívny na kožu. Listy vyskúšajte na malej ploche. Listovú kúru si robte raz za mesiac, obložte si celé telo asi na hodinu.

Obnova buniek svalov
Každopádne akupunktúra do svalov raz za mesiac a trvalo.

Zvýšenie produkcie tukového orgánu
Joga cvičenia a koncentrácia do tukového orgánu. Masáž tukového orgánu a neustále programovanie, aby začal vyrábať užitočné a liečivé látky pre telo.

Obnova buniek srdca
Kyslíková kúra bude dostatočná.

Obnova pečene
Rozmixovať kúsok mäsa z čerstvo zabitej ryby v malom množstve vody a vypiť. Zo začiatku nižšia koncentrácia a postupne zvyšovať. Vždy úplne čerstvo zabitá ryba alebo niečo iné.. Robte tak raz do týždňa poobede aj celý rok. Zabezpečte si prísun malých rýb alebo myšacích embryí. Zbytok ryby uložiť na oblasť pečene asi tak na hodinu. Kontrola o 3 mesiace.

 

Pridaj komentár