Poprosím vás o vypracovanie môjho geriatrického profilu. Vopred ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na stav kmeňových buniek. Ste v zásade na tom dobre. Potenciál kmeňových buniek je dobrý a bude viesť k dlhovekosti. Problémová je oblasť srdca a svalov, kde je potenciál kmeňových buniek veľmi slabý. Treba nájsť iné postupy na obnovu regeneračných pochodov. Hlavne oblasť srdca by som nepodceňoval vzhľadom k tomu, že máte iba 29 rokov.

Geriatrická diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: údržba a oprava v neurónových oblastiach je dostatočná a ako u 30 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: obnova krvného riečišťa aj kostnej drene je dostatočná ako u 30 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: obnova a údržba je dostatočná a na pomoc prišiel aj tukový orgán, ktorý sem dodáva látky, ktoré zreparovali poškodené miesta. Aktívne sa snaží dostať aj do oblasti temenného mozgu. Celkovo ako u 30 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: obnova je až príliš silná. Celkovo ako u 20 ročnej zdravej osoby. Môže prísť k vyčerpaniu kmeňových buniek. Treba spomaliť údržbu a obnovu.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): obnova a údržba dostatočná. Kmeňové bunky so silným potenciálom. Celkov ako u 30 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: srdce – vyčerpané kmeňové bunky. Stav ako u 80 ročnej zdravej osoby. Treba zmeniť prístup k srdcu. Tuk – vyrába 44 druhov látok, teda asi o 100% viac ako u bežných ľudí. No nie pre srdce, čo je chyba. Svaly – kmeňové bunky sú prázdne, vyčerpané predošlými chorobami. Stav ako u 60 ročnej zdravej osoby. Treba zmeniť prístup. Ostatné oblasti majú dostatočnú činnosť kmeňových buniek a všetko je ako u 30 ročnej zdravej osoby.

Postup pri geriatrickom programe

Základom geriatrického programu dlhovekosti je dosiahnuť v tukovom orgáne produkciu až 10 000 chemických látok užitočných pre organizmus. Vo vašom prípade treba, aby tukový orgán produkoval látky na liečbu a údržbu srdca a svalov prednostne. To zabezpečíte obkladaním tela šupami z ovocia a zeleniny. Úplne postačí na ruky a nohy. Robiť dvakrát týždenne po dobu 4 mesiacov. naukladať na jednu ruku a nohu, previazať, nechať pôsobiť aspoň hodinu.

Ďalšou možnosťou geriatrického programu je extrémne okysličovanie organizmu. Odporúčam raz do týždňa výkonnostný beh v lese s prudkým predýchaním a po skončení asi 2 hodinového behu, kde striedate šprint, beh, klus, chôdzu a cvičenie, koncentrácia do tela a presun kyslíka do každej časti tela. Pokiaľ by vám bolo zle, tak stačí prestať na krátky čas dýchať. Prvýkrát nerobte sám, ale za prítomnosti inej osoby. Zo začiatku bežte štvrť až pol hodinu, postupne predlžujte čas behu. Robte tak neustále každý mesiac pravidelne.

Ďalšou možnosťou je kúpeľ raz do mesiaca v piešťanskom bahne. Odborný názov Solfatan, zvýši obsah síry v tele. Prospieva na dlhovekosť buniek.

Ďalšou možnosťou je obnova kmeňových buniek srdca, ktoré sú už vyčerpané a tiež vo svaloch. V tomto smere by pomohlo potieranie tela rašelinou, do ktorej sa sadia rastliny vyžadujúce kyslú pôdu. Kúpite v kvetinárstve. Telo šúchať rašelinou. Realizujte každý deň na kúsok kože alebo oplachujte ruky v rašelinovej vode. Zalejte rašelinu vodou, necháte stáť a potom umývate každý deň ruky. Robte tak asi 4 mesiace. Treba pravidelnosť. Môže to priniesť vytvorenie alebo modifikovanie niektorých buniek na kmeňové bunky. Kontrola o štyri mesiace.

Pridaj komentár