Prosím o vypracování profilu pro manžela. Manželovi je stále hůř, Navštívili jsme psychiatra, předepsal mu léky. Bude prý nějaký čas trvat, než zaberou.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na psychický stav partnera. Bohužiaľ, všetko naznačuje na to, že vyliečenie nie je možné. Iba možno liekmi spomaľovať proces straty osobnosti a prvkov ľudského správania. Partner nemá záujem o ľudský rozmer bytia. Je mi to moc ľúto, že som vám nemohol dať žiadnu nádej.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela. Takto býva vzdialený u ľudí v trvalej psychiatrickej starostlivosti. Tak isto podvedomé obaly sú z tela von a vytvorila sa postava dvojníka. Čo je už závažný psychický stav, ktorý vyžaduje aktívnu tabletkovú liečbu a rozsiahle psychoterapie.

Povaha
Psychické reakcie idú z ganglií kože, tu je usadený. To sú vždy problémoví jedinci. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej sa otvorilo praveké vedomie zvierat. Ako keby bol psychicky mimo telo a značná pasivita.

Sexus
Sexus povahy je usadený v koži. Charakterizuje to obrázok pocitu pravekých ľudí a zvierat. Akoby žil vo svojich podvedomých oblastiach. Nevie to prekonať a dostať sa k realite okolo seba. Sexus centrum je mimo tela. Charakterizuje to obrázok masturbujúcej osoby, ktorá nevie, čo robí. Sexus podvedomie je tiež mimo fyzické telo. Celková vzrušivosť: vo sfére zvierat primátov. Povrchová vzrušivosť: čudné zvieracie predstavy, že ho ľudia bijú a týrajú ako zviera. Pohlavná vzrušivosť: ako u zvierat. Citová vzrušivosť: agresívna zložka. Celkovo je už sexuálne podvedomie mimo kontrolu dotyčného.

Stav obalov podvedomia
Sú mimo telo a bez kontroly. Túžby obal je mimo a obsahuje túžbu človeka stať sa zvieraťom. Mozoček obal obsahuje schému duševne chorej osoby, ktorá si musí vybojovať svoje psychické zdravie. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý často končil v rukách psychiatra. Zvierací obal je extrémne otvorený a túžba žiť medzi pravekými ľuďmi. Eros obal je zničený. Zápis spomienok – značná časť spomienok je už mimo neuróny. Zostali iba základné potreby bežného života ako u zvierat. Šaman obal je zničený. 7 obalov spolu obsahuje život čudákov.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade je ľudský svet zničený a rozvinutý je svet pravekých ľudí. Tieto mechanizmy sa už prevalili a potlačili ľudské prejavy.

Astrológia ega
Skúmam silu vôle danej osoby niečo dosiahnuť a vyliečiť sa. Nachádzam iba túžbu utiecť z ľudského sveta.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie a snový archív. Pridal sa k pravekým ľuďom a je tu šťastný.

Hviezdy, šťastný osud
Nezáujem o život a postupné uzatvorenie do psychiky pravekého človeka.

Pridaj komentár