Mám problémy s váhou, dlhé roky diétujem a aj pri diétach chudnem omnoho menej ako ostatné ženy, ktoré držia tú istú diétu ako ja. Stresy zajedám, pri stresoch priberám, a keď mám kľudný život, tak sa mi darí aj chudnúť, a mám aj viac chuti a času na diéty.

Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav a nadváhu. Odhadujem, že tuk sa modifikoval do nedobrého stavu a pôsobí deštruktívne na celý organizmus. Nejde tu teraz ani o chudnutie, ale o to, aby ste tuk liečili a uviedli ho do stavu normálneho chodu.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo neobkreslilo zadný zrakový mozog. Objavuje sa tu veľa trojuholníkov, ktoré naznačujú na množstvo poškodených a nefunkčných neurónov. Ich funkciu prevzal spánkový mozog. Stupeň chorobnosti 17, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou je silná aktivita bielych krviniek v rámci imunitného systému proti starým a neštandardným bunkám. Kyvadlo neobkreslilo miechu. Znovu plno trojuholníkov. Ostatné neurónové oblasti sú v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Ukladá sa do nej toxicita z tela. Stupeň chorobnosti 11, iba začínajúce problémy. Toxicitu sem ukladá lymfatický systém. Kyvadlo neobkreslilo cievy a žily, na povrchu sú nánosy. Pravdepodobne vysoký obsah cholesterolu. Stupeň chorobnosti 45. Mali by ste sa vážnejšie zaujímať o nánosy v krvnom riečišti.

Diagnostika nervstvo: nervové zakončenia v tele sú v poriadku, kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy. Stupeň chorobnosti 17, teda začínajúce disharmonické stavy. Tuk sa zameral na celkové ničenie nervových dráh. Treba ho liečiť (tukové vrstvy).

Diagnostika lymfatické riečište a uzliny: kyvadlo ich neobkreslilo, stupeň chorobnosti 25, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou je pečeň a nekvalitná tvorba lymfatického moku, celková pasivita lymfatického systému. Ako keby spal, žiadny pohyb živín a látok. Tukový orgán blokuje činnosť pečene a tvorbu potrebných látok.

Diagnostika hormonálna činnosť: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Celková zlá aktivita hormonálnych žliaz a bežiaca chorobnosť. Zase cítiť agresivitu tukového orgánu aj na túto oblasť.

Diagnostika srdce, pľúca, pečeň, slezina, žalúdok, obličky, črevá: kyvadlo neobkreslilo žiadny orgán, všade disharmonické až chorobné stavy. Príčinou je agresivita tukového orgánu.

Diagnostika tukový orgán: tuk tela by mal vyrábať asi 22 užitočných látok. Takúto výrobu zlikvidoval a nariadil produkciu zdraviu škodlivých látok. Devastuje nervovú sústavu, odoberá orgánom živiny, sú podvyživené. Tukový orgán odoberá z tela toxicitu a vyrába z nej nebezpečné látky pre organizmus. Potom nemôže poriadne pracovať pečeň a hypofýza. Tukový orgán si ukladá toxicitu do kostnej drene, má ju ako svoju zásobáreň.

Pridaj komentár