Často sa mi opakujú nádchy a zápaly nosohltana, mám zistený zlatý stafylokokus v nose, teploty nemám, občas búšenie a nepravidelné bitie srdca, mierne bolesti chrbtice pod ľavou lopatkou a hrudnej časti, občas točenie hlavy a závrate, občas stavy miernej úzkosti a strachu a prílišná plačlivosť, v poslednom čase únava, ľahko sa unavím po fyzickej záťaži, občas ma páli záha.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Bohužiaľ, musím vás varovať a upozorniť na stav a vývoj pľúcnych buniek. Dlhotrvajúci stafylokok úspešne devastuje pľúcne bunky. Stav treba brať vážne a zodpovedne. Pokiaľ ste rozumná, začnete liečbu svojich pľúc. Pokiaľ máte chuť a záujem, môžem vám vypracovať detailnejšiu diagnostiku a postup možnej nápravy. Neodporúčam vám to podceňovať.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: všetko v poriadku, kyvadlo obkreslilo všetky oblasti.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, transport kyslíka, Fe, vitamíny, živiny: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň, všetko v poriadku. Zlé prúdenie kyslíka do mozgu. Problém bude v pľúcnych bunkách.

Diagnostika lymfatické dráhy: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálne žľazy: v poriadku.

Diagnostika nervové dráhy: všetko v poriadku.

Diagnostika srdce, pečeň, pľúca, slezina, obličky, žalúdok, črevá: kyvadlo neobkreslilo oblasť pľúc. Množstvo skrytých zápalových procesov. A objavuje sa postava veľkého chrobáka. Silné alergické reakcie na škodliviny v ovzduší. Následne zlá bakteriálna situácia. Bakteriálna flóra je podobná ako u ľudí s dlhodobo chorými pľúcami. Pľúca sú zle živené. Prebiehajú tu silné alergické reakcie. Geneticky sa pľúca neobnovujú do normálneho stavu. Sú príliš sivasté. Chorobnosť pľúc a biologické zostarnutie. Vo vnútri buniek stafylokok. Treba sa začať razantne liečiť, pokiaľ nechcete mať riskantné problémy s pľúcami.

Diagnostika imunitná: imunita proti baktériám je oslabená a nereaguje správne. Stafylokok odstavil imunitný systém. Blokuje oblasť nosných a krčných mandlí, detskú žľazu, slepé črevo a pripravuje ofenzívu na lymfatické mriežky v dýchacej trubici a v črevách. Napáda biele krvinky a robí ich nefunkčnými.

Pridaj komentár