Zaoberám sa tu netradičnou šamanskou technikou, ktorá je založená na sugerácii, že potné žľazy v niektorej oblasti kože sú blokované a nefunkčné. Ide iba o dočasný stav, ktorý sa po vykonaní cvičenia odblokuje.

Tieto cvičenia odporúčam výhradne pre osoby so silným egom. Sugerácie rôznych chorobných stavov decimujú osobnosť a ciele dotyčnej osoby oslabujú. Preto odporúčam zároveň cvičiť Silvovu školu alebo Fakírsku školu.

Na začiatku cvičenia sa odpútame od civilizácie, ľudských túžob. Zhodíme zo seba ľudský odev a máme pocit, že sme sa stali divým zvieraťom. Zároveň aktivizujeme všetky spomienky na prírodu a chvíle dovoleniek strávené v prírodnom prostredí. To sme sa vhodne naladili na zviera v nás. Znovu sa skoncentrujeme na povrch tela s predstavou, že potné žľazy nefungujú a nemôžeme sa potiť. Ide iba o silnú sugeráciu bez pochybnosti. Keď cvičenie robíte dobre, tak sa pri vás zjaví zvyčajne priezračné zviera. Ide samozrejme o pocity, ktoré vyplývajú zo silnej koncentrácie na potné žľazy. Ale to nám vôbec nevadí. Toto totemové zviera vás môže na niektoré udalosti upozorniť. Na to, aby ste mu rozumeli, je potrebné mať rozvinuté veštecké schopnosti. Základy vešteckých techník si nájdete vo Vešteckej škole. Pokračujeme v cvičení, pri ktorom si pred sebou predstavíme určité dravé zviera, napríklad to môže byť polárny medveď. Stojí v mohutnej sile pred nami a my si začíname predstavovať, ako si vymieňame jednu časť tela za druhou. Medveď dáva hlavu mne a ja dávam hlavu medveďovi. Medveďovi dávam svoje ruky a on mne dáva svoje laby. Medveďovi dávam svoje srdce a on mi dáva svoje. Takto si spolu navzájom vymeníme v predstavivosti celé telo. On medveď je mnou a ja som sa stal medveďom.

Ako medveď si začnem predstavovať, ako by som sa mal napríklad správať v práci. Mám predstavu práce a vidím, že by som mal byť veselší a nebrať všetko tak smrteľne vážne. Zájdem k svokrovcom a mám pocit, ako keby ma chceli zabiť, prípadne odčarovať a znovu spraviť človeka. Netreba sem chodiť. Znovu platí, že najlepšia svokra je žiadna svokra. Idem ako medveď navštíviť svojho priateľa a mám pocit, že on je tak isto poriadne medvedisko a je vlastne môj pokrvný brat.

Znovu ako medveď si predstavím zmeny, ktoré musím spraviť, aby som mohol pokračovať v meditáciách. Predstavujem si, ako požieram reiki knižky a získavam silu týchto knižiek. Cítim, ako sa zmeny v tejto oblasti ezoteriky stali mojou súčasťou. Potom si predstavím, ako sa ďalší záujemcovia budú venovať ezoterike a čo treba spraviť, aby sa tak stalo. Predstavujem si neurčité osoby a požieram ich. Niektoré osoby mi moc nechutia a vtedy viem, že z toho nič nebude. Dokážem rozlíšiť, ktoré zmeny sú vhodné pre moju budúcnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.