A 232 – Totálna úzkosť – 2004-10-21 19:39:56


Z ničoho nič na mňa príde totálna úzkosť. chce sa mi plakať až kričať. niesom schopný športovať akoby zo mňa utiekol život. bolí ma pravá ruka a pravidelne mi tŕpnu nohy dole od kolena. mám pocit, že mám v hlave nejaký nádor a nikto ho nevie diagnostikovať. Ťažko sa mi dýcha a všetko ma hneď po dráždi. Mieša sa to so stavmi kedy mi je úplne fajn. mám sedavé zamestnanie.

Saša Pueblo – Totálna úzkosť – 2004-10-21 19:41:01


Požiadali ste ma, aby som zistil, prečo máte čudné stavy, ktoré sprevádza tŕpnutie nôh, zlyhávanie a odpadávanie. Nenašiel som žiadne fyzické dôvody vašich stavov. Vo vnútri ste zdravý človek. Tak isto aj vaša psychika je štandardná. Neštandardné sú stavy úniku z reality a jej odmietanie. Spájate erotiku, rozprávky a fantázie do nebezpečných kombinácií. Tieto fantázie silne nabíjate a túžite ich zrealizovať. Hárem, milovanie, fantázie, blaženostné stavy. Keď sa to nedá dosahovať v realite, prežijete to vo svojej fantázii a hysterickom chorobnom ochrnutí, ktoré sa záhadne mnohokrát objaví a stratí. Mali by ste chodiť k sexuológovi a psychológovi. V jogínskej praxi sa váš stav nazýva silné prúdenie erotickej energie. Mali by ste sa zaujímať o zvládnutie týchto stavov vhodnými cvičeniami. Chodievajte na jogu a naučte sa utíšiť. Cvičte Či kung alebo podobné ezoterické cvičenia na zvládnutie sexuálnych energií.

Povaha
Ste silná hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá blúdi v tme a túži po tom, čo nemôže dosiahnuť. Má to spätné reakcie v nechuti žiť. Jedná sa to práve o rodinné vzťahy.

Zdravotný stav
Žiadnou diagnostickou technikou neviem nájsť nič choré a je vás zbytočné liečiť u klasických lekárov. Zato je treba pokračovať v tabletkovej liečbe u odborníka na psychiku.

Psychický stav
Aurický obal je pevne zakotvený okolo fyzického tela, teda nejde o trvalé psychické poškodenie. U vás ide o náhle a rýchle stavy stresových situácií z manželstva. Tak isto ide o reakcie z detstva, kde ste si takto vynucovali pozornosť a lásku.

Sexualita povahy
Je indická a bioenergia ide v oblasti čelo, brada, hruď, brucho a podbrušie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si zbytočne všetko okolo seba idealizuje a podriaďuje príliš svojim túžbam a fantáziám. Keď ich nedokážete zrealizovať, tak máte hysterický kolaps.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a možno hovoriť o tzv. detskej sexualite. Teda určitá nezodpovednosť a hravosť vo vašom živote prevláda. Charakterizuje to obrázok človeka uzatvoreného vo vlastnom svete fantázie. Potrebujete niekoho, kto vám z toho pomôže.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Neštandardné obrazy človeka, ktorý chce žiť v dokonalom svete s dokonalými ľuďmi. Vonkajší svet vás sklamal. Dávajte si pozor, aby ste nakoniec nezostali vo svojich fantáziách. Aj práca, ktorú robíte vám prináša pocit, že zas nájdete svet dokonalosti.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Tu sa dajú zistiť psychické problémy, ktoré vás môžu trápiť. Sú tu obrazy množstva žien a detí. Obrazy toho, že máte hárem a ste ako Alipaša, ktorý je stále v opare ópia, žien a sexu. Snaha žiť vo svete rozprávok a fantázie.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej mysle a vplyv na váš osud. Tu neustále utekáte z reality a skutočných vzťahov. Reálny svet je pre vás neprijateľný. Rozprávky hľadáte vo vonkajšom svete.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na množstvo žien. Povrchová vzrušivosť: na hárem. Pohlavná vzrušivosť: na množstvo žien. Citová vzrušivosť: rozprávkový svet.

Traumatické udalosti
Okolo vás je ich plno a neustále sa množia a to hlavne preto, že ste zaujatý ženami a sexuálnymi fantáziami.

Saša Pueblo

Pridaj komentár