A 233 – Som na správnej ceste? – 2004-10-21 19:46:12


Prosim o vypracovanie vesteckeho profilu. Chcel by som vediet, co sa zmenilo v mojom podvedomi od poslednej diagnostiky.

Saša Pueblo – Som na správnej ceste? – 2004-10-21 19:47:06


Celkovo u vás nastupujú pozitívne trendy spraviť zo svojho života niečo rozumné a prospešné pre iných. Máte tendenciu sa neustále v rôznych formách vracať do svojich zabehaných koľají a prepadať deštruktívnym sklonom. Tieto vznikli pri nedostatočnej výchove a pozornosti rodičov alebo osôb, ktoré vás vychovali. No tendencie sú priaznivé.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý raz robí to, potom zase niečo iné. Chaos, zmätok, nechutenstvo.

Sexualita povahy
Je zvláštna, usadená v koži. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý má okolo seba šamanský svet totemových zvierat. Psychika podobná deťom, ktoré okolo seba cítia bioenergetické objekty. Nezvládate dostatočne tento svet a túto schopnosť. Považujete všetko za zábavu.

Sexuálne centrum
Je v podbruší a ide o ženské centrum. Muži s takto uloženým centrom sú bez ambícií, ctižiadosti niečo dosiahnuť. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorého život a ľudia neustále nútia, aby bol človekom a on neustále odmieta byť človekom. Svet rozprávok.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Tu sa dajú zistiť psychické problémy, ktoré vás môžu trápiť. Sú tu obrazy túžby žiť v prírode a o nič sa nestarať. Snívať a žiť vo vlastných fantáziách. Vyhľadávať čudné spoločenstvá meditujúcich. Negatívny vzťah k deťom. Tendencie im ubližovať. Samovražedné sklony.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov v strednej časti mozgu. Tu sa naznačuje na budúcnosť a schopnosti využiť svoje danosti v tomto živote. Veľká planéta Pluto, ktorá vás vedie k zodpovednejšiemu správaniu. Psychické problémy a neochota zmeniť prístup k životu.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej mysle a vplyv na váš osud. V snoch prežívate neustále tvrdé odmietanie civilizácie a neochotu chovať sa štandardne.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Je neštandardná, všade šamanské symboly. Na konci je archetyp šamana, ktorý neustále užíva rôzne chemické látky.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na niečo deštruktívne. Citová vzrušivosť: k prírode. Ostatné nekomentujem.

Traumatické udalosti
Nachádzam v detstve veľa traumatických udalostí a to hlavne nedostatočnú starostlivosť a záujem o vás ako dieťa. Rozvinutie zvieracej psychiky a málo civilizačných faktorov.

Duchovná úroveň
Snažíte sa odpútať od deštrukcie, ale nedarí sa, často máte chuť v rôznych formách sa do deštruktívneho správania vrátiť.

Joga osud
Naznačuje, že pozvoľna budete prijímať civilizáciu a kultivovať sa na niečo rozumné a prospešné.

Saša Pueblo

Pridaj komentár