A 234 – Negatívne vlastnosti – 2004-10-21 19:50:29


Snažím sa bojovať so svojimi negatívnymi vlastnosťami, no nie vždy sa mi darí tak, ako by som si predstavovala. Prosím o veštecký profil.

Saša Pueblo – Negatívne vlastnosti – 2004-10-21 19:53:38


Už dlhšiu dobu sa usilujete vyzdravieť a snažíte sa ovládnuť svoje deštruktívne sklony. Zdravotný stav sa zlepšuje a deštruktívne sklony naberajú na dynamike. Bolo by potrebné, aby ste si uvedomili, že aj deštruktívne sily vo vás môžu slúžiť na prospech vás a okolia. V prvom rade v tom, aby ľudia okolo vás mohli zmeniť svoje nezdravé návyky. Navyše by ste sa mali naučiť dobre poznať a ovládnuť deštrukciu v sebe a využiť ju cielene na niečo dobré. Napríklad by ste si mohli dať spraviť náboženský profil a pozmeniť schémy svojich neurónov k náboženskej terapii. A verte, nič deštruktívnejšie vás nemôže postretnúť ako živá prítomnosť Boha vo vás.

Povaha
Ste hysterická povaha, ktorá je usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá v niektorých okamihoch dostane nápad a realizuje ho bez toho, aby si to poriadne rozumovo zvážila a bola trpezlivá. Spontánne jednanie a slabá rozumová kontrola.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v mozgu a naznačuje na mužské ambície v ženskom správaní. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá mužov ťahá za uší a vyhadzuje do odpadkov. Sama si oblieka mužské oblečenie a usiluje sa chovať ako muž.

Sexualita povahy
Je posunutá do ústnej dutiny a naznačuje na detské prvky v správaní. Charakterizuje to obrázok matky, ktorá neznášala dievčatká a z vás sa usilovala spraviť syna. Nedobré psychické prostriedky výchovy.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Je tu veľa deštruktívnych symbolov a na konci postava, ktorá holduje deštruktívnym tendenciám.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Tu sa dajú zistiť psychické problémy, ktoré vás môžu trápiť. Je tu postava násilníka, bitkára a človeka, ktorý má rád neporiadok a chaos.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej mysle a vplyv na váš osud. V snoch sa nabíjate k deštrukcii a nečinne sa prizeráte, ako deštrukcia všetko ničí. Cez deň to vylieza vo vašom správaní.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. Je tu muž, ktorý okrádal mŕtvych na bojisku a tiež sa venoval nekromancii a deštrukcii. Duševne chorá osoba.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city počas raného detstva. Celková vzrušivosť: niečo zničiť a udusiť. Povrchová vzrušivosť: do svojho vnútorného sveta. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem, je deštruktívna. Citová vzrušivosť: nekomentujem.

Traumatické udalosti
Bohužiaľ, sama ste výrobcom traumatických udalostí pre iné osoby. Vytvárate v nich chaos a zmätok.

Joga osud
Je tu snaha ovládnuť svoje deštruktívne podvedomie, ale nie vždy dokážete vytrvalo na tom pracovať.

Saša Pueblo

Pridaj komentár