A 236 – Stres a moje zdravie – 2004-10-22 09:23:38


Mám vážne rodinné problémy. Prosím o diagnostiku, ako pokračuje moja liečba a či stresy, ktoré v súčasnosti prežívam, nezasahujú do môjho zdravia.

Saša Pueblo – Stres a moje zdravie – 2004-10-22 09:24:59


Požiadali ste ma o novú diagnostiku zdravotného stavu. Bohužiaľ, celkovo zisťujem zhoršenie zdravotného stavu. Situácia sa zlepšuje iba v oblasti vašich prsníkov. Celkovo cítiť silné psychické napätie zo stresov. Odporúčam vám, aby ste začali užívať bylinkové preparáty na ukľudnenie a uvoľnenie. Aspoň na určité obdobie. Vyberte si preparáty podľa vlastného výberu. Tiež by ste sa mali zamyslieť, či dostatočne intenzívne pokračujete v liečbe imunitného systému.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti oboch prsníkov a tentokrát aj v lymfatickom riečišti.

Diagnostika Reiki bioenergiami: vo vnútri vytvárate dostatok bioenergie, no zároveň cez lymfatické uzliny bioenergiu strácate. Naznačuje to na problémovú oblasť.
Diagnostika kyvadlom: od predošlej diagnostiky kyvadlo odmieta kresliť oblasť lymfatických uzlín, prsníkov, pečene – toxické prostredie, slezina – pasivita. Celkovo je snaha organizmu o uzdravenie.
Diagnostika automatickou kresbou: v organizme všade pribúdajú tenké čierne čiary. Objavuje sa to pri každom orgáne v tele. Zhoršovanie stavu.

Diagnostika rezonanciami: odhaľuje drobné zápalové procesy v lymfatickom systéme a hromadenie toxicity v tejto oblasti.
Diagnostika echolokáciou: nevytvára sa patričný odraz od orgánov, ktoré echolokáciu pohlcujú. Naznačuje to na disharmonické stavy.

Diagnostika astrálna: naznačuje, že organizmus je v silných stresových situáciách a nemôže štandardne pracovať. Pokiaľ nezvládate stresovú záťaž, riešte to dočasne bylinkami alebo preparátmi na uvoľnenie. Celý systém vášho organizmu zle pracuje.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera v podobe vlka vás obchádza, ale naznačuje, že vaše zdravotné problémy a zhoršujúci stav sú výsledkom prílišného stresu.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčnej sa pozvoľne zhoršuje zdravotný stav. Na príčine je mimoriadne veľa stresových situácií.

Diagnostika aurického vyžarovania: po celom tele je množstvo drobných krížikov a narastajúcich zdravotných problémov.
Diagnostika tarotovými kartami: naznačuje sa neustále zhoršujúca sa situácia. Žena s dieťaťom ukladá deti na viaceré miesta v tele. Narastá u vás riziko nedostatočnej imunitnej reakcie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár