A 231 – Stres, studené ruky a nohy – 2004-10-21 19:34:36


Mám nie dobré prekrvenie rúk a nôh, je mi stále zima, pričom sa veľmi potím ako keby som bola chorá. Ked mám velmi studené nohy tak potom uz ani necítim ze ich mám studené. Lekárska diagnóza je vazoneuróza, ale este nepotrvrdená. Trvá to uz dva roky so stupnujúcou tendenciou. V poslednom case sa neviem uvolnit od stresu. Chcela by som zistiť, kde je problém.

 

Saša Pueblo – Stres, studené ruky a nohy – 2004-10-21 19:37:04


Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný a psychický stav. Píšete, že mávate studené ruky a nohy, trpíte alergiami, ťažko zvládate stres. V prvom rade som sa pozrel na vašu psychiku. Nemožno ju zaradiť medzi štandardné psychiky. Zachytil som u vás až príliš neštandardné prejavy. Pokiaľ chcete zvládnuť seba samu je potrebné, aby ste sa zaoberali vážnejšie svojou psychikou a naučili zvládať svoje problémové podvedomie. Od jeho zvládnutia záleží aj váš zdravotný stav. V prvom rade treba mať o sebe realistickejší obraz. So svojimi chorobami a psychikou treba viesť súboj a posilňovať svoju kontrolu nad vlastným osudom.

Povaha
Je hystericko-psychopatická, nervový vzruch je intenzívny v ústnej dutine a v hlasivkách. Tu vznikajúca aktivita vyvoláva určité psychické vlastnosti. Charakterizuje to obrázok uponáhľanej a zbytočne zrýchlenej osoby, ktorá nemá na nič čas a v živote nedokáže veci dotiahnuť do konca. Druhý obrázok hovorí o tom, že sa cítite ako starena, v lepšom prípade ako osoba, ktorá je neustále chorá.

Sexualita povahy
Je aktívna práve v koži, čo môže mať vplyv na zvýšenú citlivosť na dianie vonku. Bioenergia aktivizuje nervové senzory kože a vnímanie okolia je intenzívnejšie ako zvyčajne. Charakterizuje to obrázok nekľudu, nervozity a utiahnutosti.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu, ktorá je hravá a nezodpovedná. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré nemá dostatočnú zodpovednosť za svoje zdravie a moc jej nezáleží na zdravotnom stave.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Sú tu určité náznaky toho, čo by ste mali v tomto živote robiť. Bohužiaľ tu nemáte štandardné obrazy a je tu osoba, ktorá musí v živote zabojovať sama so sebou a ovládnuť svoje správanie a choroby.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Tu sa dajú zistiť psychické problémy, ktoré vás môžu trápiť. Nemáte trvalý záujem o zdravotný stav. Nedostatok vytrvalosti, nedostatočné vnímanie seba a zdravia. Vo vašej psychike je prekryté vnímanie reality. Nechcete dostatočne vnímať všetko reálne tak, ako to je, hlavne seba samú.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov v strednej časti mozgu. Tu sa naznačuje na budúcnosť a schopnosti využiť svoje danosti v tomto živote. Táto oblasť nie je štandardná a vykazuje zastretie náboženskými témami. Teda sú tu náboženské obrazy, ktoré sa usilujú o to, aby sa vo vašom konaní presadilo náboženské.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej mysle a vplyv na váš osud. Snová oblasť sa príliš venuje náboženským témam a nevenuje sa praktickým veciam ako napríklad zdravie a šťastný osud. Bolo by múdre, aby náboženské témy smerovali aj k praktickým účelom.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. Je tu žena, ktorá sa v stredoveku venovala náboženským veciam a charite. Nestarala sa o seba a všetko nechala na Božiu prozreteľnosť. To sa nemusí vyplatiť. Boh sa stará o niečo iné.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na svoju chorobnosť. Povrchová vzrušivosť: na chorobu iných ľudí. Pohlavná vzrušivosť: má tendenciu strachu. Citová vzrušivosť: na náboženské veci. Dosť neštandardné obrazy a stavy, ktoré asi nebudú dovoľovať vytvoriť si s mužmi a inými ľuďmi harmóniu, silnejšie väzby a spolunažívanie.

Duchovná úroveň
No, nie je to najhoršie, ale ideály lásky, šťastia, dokonalosti by vám mali hovoriť trochu viac ako doteraz.

Zdravotný stav
Naznačuje čiernymi čiarami na oblasť hormonálnych žliaz, ich činnosť je neharmonická a problémová.

Psychický stav
Aurický obal je odpojený od fyzického tela a voľne sa pohybuje, čo naznačuje na psychické problémy. Je to skomplikované o nejasné vnímanie reality kvôli neštandardnému spánkovému režimu. Psychika si v noci nemôže oddýchnuť. Začnite sa zaoberať zmenou spánkového režimu. Prečítajte si Snovú školu a skúste oblasť snov napraviť.

Obrázok si vytlačte a denne sa naň pozerajte niekoľko minút.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.