A 144 – Tlak na hrudi, návaly tepla – 2004-07-05 17:59:23


Niekdy mi je na odpadnutie, (EKG je v poriadku), boli ma krcna a hrudna chrbtica, obcas mavam tlak na hrudi spojeny z bolestou a pocitom, ze nemozem dychat, smerom hore od krcnej
chrbtice mam navaly tepla do hlavy a je mi zle tak ze si myslim ze odpadnem, navaly sa vracaju nepravidelne takisto ako aj bolesti na hrudi. najcastejsie sa to stava ked si lahnem na chrbat alebo na bok.

SašaPueblo – Tlak na hrudi, návaly tepla – 2004-07-05 18:01:04


Zdravotná diagnostika

Celkový pohľad: nachádzam zdravotné problémy v oblasti hlavy.
Reiki diagnostika: bioenergetické pomery v organizme sú dobré až na oblasť hormonálnych žliaz ( hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky,dvanástorník, pankreas, semenníky). Je vhodné ich preliečiť prírodnými hormonálnymi prípravkami.
Diagnostika kyvadlom: všetky miesta v tele sú v poriadku, až na hormonálne žľazy.
Diagnostika Silva: v tele prebiehajú vhodné kontrolné a údržbové systémy. Problematická je oblasť hormonálnych žliaz. Slabšia údržba a obnova v chrbtici.
Diagnostika automatickou kresbou: kreslí čierne miesta v oblasti hormonálnych žliaz.
Diagnostika hormónov: epifýza je v poriadku, hypofýza silne nedostatočná činnosť, štítna žľaza – jedna zložka silne podhodnotená, dvanástorník – nevyvážená činnosť, pankreas – rozkolísaná činnosť, semenníky – v poriadku.
Diagnostika na lekárske vyšetrenie: dá sa predpokladať, že pri testoch hormonálnych žliaz by problémy už objavili aj lekárske testy. Jednoznačne treba liečiť hormonálnu činnosť. Saša Pueblo

Pridaj komentár