A 141 – Som pripravená otehotnieť? – 2004-06-23 17:16:02


Potratila som svoje prvé bábätko. Lekári odporučili čakať pol roka na daľšie tehotenstvo, čo je pre mňa veľmi dlhá doba. Bojím sa že znovu potratím, chcela by som koncom júla skúsiť ostať tehotná. Teraz už druhý týždeň mám silný kašel a nejako neprechádza. Je moje telo po zdravotnej stránke pripravené na daľšie tehotenstvo?

Saša Pueblo – Som pripravená otehotnieť? – 2004-06-23 17:16:50


Pri celkovom pohľade na váš zdravotný stav zisťujem zlú činnosť lymfatických uzlín a lymfatického riečišťa. V niektorých oblastiach sú drobné zápaly. Na všetko sa pomocou nasledujúcich diagnostických techník pozriem podrobnejšie.
Reiki diagnostika: bioenergiami neviem preniknúť do svalov a nervstva svalov. V oblasti svalov je slabá aktivita. Pohyb moku v lymfách zabezpečujú v rozhodujúcej miere práve svaly. Ostatné v poriadku.
Diagnostika kyvadlom: neviem kyvadlom nakresliť vaše srdce. Možné zdravotné problémy. Nedá sa nakresliť pečeň, tiež svaly. Treba tieto oblasti preliečiť.
Diagnostika Silva: deštruktívne aktivity pociťujem v oblasti svalov a tiež v pečeni. U srdca je celková pasivita a neprebieha normálna údržba a oprava.
Diagnostika rezonanciou: pri prechádzaní nervovej sústavy biorezonanciou nachádzam neštandardné hodnoty v pečeni a vo svaloch.
Diagnostika farbou: svaly by mali pri plnom zdraví mať zlatistú farbu, vyžarujú bielu. Pečeň by mala vyžarovať červenú a vyžaruje bielu. Disharmonické a chorobné stavy.
Diagnostika dvojníkom: pri tejto diagnostickej metóde mám pocit, ako keby som bol vo vnútri vášho tela.
Mám pocit, že všade je veľa toxicity, baktérií a všade, aj vo vnútri buniek, neporiadok. Príčinou je pečeň, ktorá nespracováva toxicitu a vyrába nedostatočne určité látky, tak sa správajú aj obličky. Toxicita vnútorného prostredia.
Diagnostika aurického vyžarovania: všade veľa drobných krížikov. Všade je uložená toxicita. Je nutné detoxikovať celý organizmus. Treba liečiť pečeň a uviesť ju do normálne fungujúceho stavu. Saša Pueblo

A 141 – Som pripravená otehotnieť? – 2004-07-05 18:37:56


Veľmi pekne Vám dakujem za moju diagnostiku. Moc ma to nepotešilo, ani mi na um nezyšlo, že možem mať také problémy. Ako to treba liečiť? Začala som užívať
kvapky na posilnenie obranyschopnosti organizmu proti vírusom – IMMUNAL.. Má táto moja diagnostika niečo spoločné s tým, že by som nemohla otehotnieť alebo donosiť zdravé dieťa?

Saša Pueblo – Som pripravená otehotnieť? – 2004-07-05 18:53:04


Alternatívne spôsoby liečby

Šamanská terapia: popíjať minerálne vody, postupne pojedať drobné kúsky surových zemiakov, rybací olej a ryby v oleji, surové žĺtka, olivy, med a orechy. 4 mesiace.
Talizmanová terapia: noste pri sebe talizman päťcípej hviezdy v kruhu z kovového materiálu.
Minerálna terapia: popíjajte rôzne druhy minerálnych vôd: Fatra, Korytnica, Cígeľka a pod., hlavne železité minerálky.
Naturterapia: sauna a šľahanie konárikmi po tele, najlepšie brezovými. Slnenie a veľa čerstvej ovocnej šťavy, mrkva, pomaranč …
Antropozofická terapia: čítajte si moje príspevky o čakrách a mandalách.
Feng shui terapia: do sklenených nádob si dajte rôzne šišky z ihličnatých stromov.
Bachova terapia: zožeňte si vínovicu alebo kvalitný koňak a vložte do fľaše kvet harmančeka. Užívajte na lačno za lyžičku každý deň. Užiť takto dve fľaše.
Fytoterapia: užívajte pangamín, celaskon, vŕbovú kôru – z nej čaj, rôzne druhy olejov do šalátov (olivový, slnečnicový, aj s koreninami).
Dietoterapia: mlieko, syry, jogurty, kyslé mliečne produkty užívať.
Charizmatická terapia: posedieť si v kostole a myslieť na dieťa.
Magická terapia: predstavujte si, ako čerstvo uvareným lekvárom natierate živú kravu a svoje telo. Mnohokrát.
Masérska terapia: vhodné masáže celého tela u maséra. Saša Pueblo

Pridaj komentár