A 145 – Bolesť vaječníkov – 2004-07-05 18:23:28


Trápi ma bolesť vaječníkov, lekár pri vyšetrení nič nezistil.

Saša Pueblo – Bolesť vaječníkov – 2004-07-05 18:24:17


Celková diagnostika: problémová oblasť vášho tela sa ukazuje chrbtica v oblasti žalúdka. Je vhodné ju preliečiť.
Reiki diagnostika: bioenergia sa vo vás stráca ako v čiernej diere. Najintenzívnejšie je zosávaná bioenergia v oblasti vaječníkov. To naznačuje, že váš nervový systém a nervové zakončenia nie sú v 100 % zdravotnom stave.
Diagnostika kyvadlom: nedokázal som kyvadlom obkresliť štítnu žľazu a pečeň. Disharmonické oblasti, vhodné preliečiť.
Diagnostika Silva: v organizme funguje systém kontroly a údržby celkom dobre. Pasivita v oblasti štítnej žľazy a pečene. V oblasti vaječníkov je mimoriadne prehnaná starostlivosť a možná precitlivelosť.
Diagnostika automatickou kresbou: moja ceruzka začierňuje oblasť štítnej žľazy a pečene. Ostatné v poriadku.
Diagnostika rezonanciou: vytváram určité vibrovanie zvuku a prechádzam na diaľku váš nervový systém. Nedokážem prejsť cez miechu v chrbtici. Celkovo zle sa prechádza vaším nervstvom. Veľa pasívnych buniek. Vhodné preliečiť prírodnými liečivami.
Diagnostika vyžarovania: pečeň má vyžarovať červenú farbu a vyžaruje zelenú. Disharmonická činnosť.
Diagnostika dvojníkom: v predstave sa prechádzam cez vaše orgány. Prichádzam do oblasti žalúdka a čriev a nachádzam tu zničenú mikroflóru a to sa týka aj pečene. Nevhodné stravovacie návyky.
Diagnostika totemovým zvieraťom: predstava vlka by vám vytrhala štítnu žľazu. Oblasť problémov.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba má zlú činnosť štítnej žľazy, ktorá spôsobuje problémy okolo bielych krviniek. Vhodné preliečiť. Bolo by dobré dať si skontrolovať štítnu žľazu, ako funguje a čo produkuje.
Diagnostika aurickým vyžarovaním: vciťujem sa do vášho aurického vyžarovania. Problémové miesta sú v plochých kostiach, kde je prílišná aktivita bielych krviniek. Tieto sú príliš aktívne. Krvné testy u lekárov by asi nepreukázali nič. Vhodné preliečiť.
V prvom rade odporúčam vyšetriť štítnu žľazu. Možnosť, že sa lekársky niečo nájde. Liečiť podľa odporúčania lekára, prípadne alternatívne. Nájdite si na internete lieky na jej preliečenie. Saša Pueblo

Pridaj komentár