A 145 – Bolesť vaječníkov – 2004-07-05 18:23:28


Trápi ma bolesť vaječníkov, lekár pri vyšetrení nič nezistil.

Saša Pueblo – Bolesť vaječníkov – 2004-07-05 18:24:17


Celková diagnostika: problémová oblasť vášho tela sa ukazuje chrbtica v oblasti žalúdka. Je vhodné ju preliečiť.
Reiki diagnostika: bioenergia sa vo vás stráca ako v čiernej diere. Najintenzívnejšie je zosávaná bioenergia v oblasti vaječníkov. To naznačuje, že váš nervový systém a nervové zakončenia nie sú v 100 % zdravotnom stave.
Diagnostika kyvadlom: nedokázal som kyvadlom obkresliť štítnu žľazu a pečeň. Disharmonické oblasti, vhodné preliečiť.
Diagnostika Silva: v organizme funguje systém kontroly a údržby celkom dobre. Pasivita v oblasti štítnej žľazy a pečene. V oblasti vaječníkov je mimoriadne prehnaná starostlivosť a možná precitlivelosť.
Diagnostika automatickou kresbou: moja ceruzka začierňuje oblasť štítnej žľazy a pečene. Ostatné v poriadku.
Diagnostika rezonanciou: vytváram určité vibrovanie zvuku a prechádzam na diaľku váš nervový systém. Nedokážem prejsť cez miechu v chrbtici. Celkovo zle sa prechádza vaším nervstvom. Veľa pasívnych buniek. Vhodné preliečiť prírodnými liečivami.
Diagnostika vyžarovania: pečeň má vyžarovať červenú farbu a vyžaruje zelenú. Disharmonická činnosť.
Diagnostika dvojníkom: v predstave sa prechádzam cez vaše orgány. Prichádzam do oblasti žalúdka a čriev a nachádzam tu zničenú mikroflóru a to sa týka aj pečene. Nevhodné stravovacie návyky.
Diagnostika totemovým zvieraťom: predstava vlka by vám vytrhala štítnu žľazu. Oblasť problémov.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba má zlú činnosť štítnej žľazy, ktorá spôsobuje problémy okolo bielych krviniek. Vhodné preliečiť. Bolo by dobré dať si skontrolovať štítnu žľazu, ako funguje a čo produkuje.
Diagnostika aurickým vyžarovaním: vciťujem sa do vášho aurického vyžarovania. Problémové miesta sú v plochých kostiach, kde je prílišná aktivita bielych krviniek. Tieto sú príliš aktívne. Krvné testy u lekárov by asi nepreukázali nič. Vhodné preliečiť.
V prvom rade odporúčam vyšetriť štítnu žľazu. Možnosť, že sa lekársky niečo nájde. Liečiť podľa odporúčania lekára, prípadne alternatívne. Nájdite si na internete lieky na jej preliečenie. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.