A 146 – Bolesti v krížoch – 2004-07-05 18:26:34


Uz niekoľko rokov mám problém s bolesťami v krížoch.Absolvoval som niekoľko rehabilitačných cvičení aj ambulantné kúpeľné liečby. Vždy pri zmene
lekára som bol s chrbticou na RTG ale nezistili mi nič – len skoliózu .Lieky som už vyskúšal tiež všetky možné. Bolesti sa mi vracajú. Väčšinou pri ofúknutí studeným vetrom, keď mám spotený chrbát alebo ráno keď nie som rozhýbaný alebo možno aj z psychiky.

Saša Pueblo – Bolesti v krížoch – 2004-07-05 18:35:43


Celková diagnostika: vašou problémovou oblasťou sú kĺby a platničky medzi stavcami chrbtice. Všetky kĺbové spoje a platničky treba preliečiť.
Diagnostika Reiki: bioenergetické pomery v tele sú v poriadku, avšak všetky oblasti kĺbov a platničiek zosávajú bioenergiu, čo naznačuje na zdravotné problémy.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nevie obkresliť mozoček v zadnej časti tela, jednu obličku a všetky kĺbové a platničkové spoje.
Diagnostika Silva: mimoriadne slabá kontrola a údržba vašich obličiek. Toxicita a odpad z tela sa zaváža do oblasti kĺbov. Ostatné v poriadku. Treba preliečiť obličky.
Diagnostika automatickou kresbou: ceruzkou kreslím hrubé čierne čiary v oblasti vašich obličiek, ktoré treba prekontrolovať a liečiť obličkovými čajmi.
Všetko naznačuje na oblasť vašich obličiek, ktoré sú pasívne, zle čistia krv. Slabá činnosť. Saša Pueblo

Pridaj komentár