V tomto príspevku budeme spoločne prežívať originálne magické rituály prírodných národov a to v nefalšovanej podobe, ktorú som získal z informačných polí mŕtvych šamanov. Nejedná sa tu o sprostredkované zážitky, ale o oživenie spomienok v dotyčných vykonávateľoch týchto rituálov s kosťami. Na to, aby ste mohli tieto rituály prežívať, je potrebné mať otvorenú myseľ prírodného človeka a mať nacvičenú Magickú školu na mojich internetových stránkach.

Aktivujeme spomienky európskeho alchymistu, ktorý robil magické rituály s prahistorickými zubami žraloka z dôb veľkých zvierat. Zub zo žraloka putoval do nádoby s liehom, kde mal aj mŕtvo narodené dieťa. U dotyčného alchymistu to vyvolávalo zvláštne vnímanie, ktoré mu samo vysvetľovalo, ako čo funguje a ako tomu porozumieť.

V tomto rituáli tak isto použijeme dračí zub. Tentokrát z neho nožom zoškrabeme určité množstvo. Toto množstvo zmiešame s krvou a dáme do lojovej masti. Potom si tento prípravok natrieme na telo. Môžeme výborne vnímať, ako tento gigantický žralok žil.

Zájdeme si do dávnovekej mayskej kultúry. Máme k dispozícii obradný oltár. Vo vnútri je vydlabaná dutina, do ktorej sa uloží zvláštne do špirály stočená kosť prahistorického zvieraťa. K tomu sa dodá krv a časti ľudského tela. Okolo obradného stola v podobe veľkého kvádra ešte priviažu ľudské obete, ktoré nechávajú zomierať od hladu. V obradnej miestnosti sa zjavuje božstvo v podobe kruhu, v strede ktorého je zvláštna tvár božstva. Toto božstvo ich učí, ako sekať kameň a stavať kultové objekty pre ďalšie uctievanie. Kontakt s božstvom vyžadoval neustále ľudské obete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.