A 147 – Som na križovatke – 2004-07-06 16:37:04


Citim, ze som na krizovatke. neviem, ci moje rozhodnutie, prestahovat sa do samoty v prirode, je to spravne. V umysle som mala tohto roku stavat vlastny maly domcek – to ma motivovalo posledne roky pracovat v zahranici. Som samotar, chcem aby to tak aj zostalo, ale tuzim po priatelskom, kamaratskom, hlbokom vztahu, bez sexu a citovej viazanosti. je s tym problem, väscina muzov hlada nieco ine. Ako dalej??

Saša Pueblo – Som na križovatke – 2004-07-06 16:38:11


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá musí neustále niekde utekať. Má strach, že jej niekto ublíži. Skúste tieto procesy zastaviť.
Sexualita povahy
Je typicky islamská, bioenergeticky umiestnená v mozgu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá chce žiť v ústraní.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré si iba číta a nič iné ju moc nezaujíma. Nesprávna výchova. Mali od vás pokoj.
Astrológia sudičky
Skúmam neurónové schémy vo vašom mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Máte tu klasické schémy pre bežných ľudí. Na konci je postava ženy, ktorá sa má starať o rodinu a deti. Máte žiť klasickým životom.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam tu bielu hmotu, čo naznačuje na schopnosť komunikovať s mŕtvymi informačnými poliami. Silne vás zasiahla smrť vášho psíka. Nedokázali ste sa s ním rozlúčiť. Považujete ho za súčasť svojho fyzického tela. Duch tohto zvieratka vás ženie do samoty.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Vnímam planétu Venušu, ktorá odmieta stotožnenie s dušou mŕtveho zvieraťa. Smeruje vás, aby ste odišli do iného sveta, veľkomesta a nie do samoty. Vnútorný rozpor.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Druhá svetová vojna, žena – mäsiarka, zabíjala na bitúnku zvieratá. Krutosť a surovosť. Na jej adresu oprávnená nenávisť niektorých ľudí. Niečo ako kliatby, aby ste žili ako to zviera a tak isto trpeli. Tento vplyv zmiernite, pokiaľ sa budete s láskou venovať zvieratám.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: do sveta zvierat. Povrchová vzrušivosť: na zvieratá. Citová vzrušivosť: k zvieratám. Celkovo toto hlboké podvedomie bude zasahovať vaše vzťahy s mužmi a ostatnými ľuďmi. Saša Pueblo

Pridaj komentár