A 150 – Čierna mágia? – 2004-07-06 17:39:53


Mam expriatelku, ktora ako som dodatocne zistila pouzivala neviem ci este aj teraz pouziva na mna ciernu magiu. Znicila mi skoro zivot, pred 8 rokmi mi to povedala kartarka a ja som tomu neverila, az ked som si doma nasla rozne veci pohadzane poza skrinky a pod kobercom papierik s napisom SMOLA.Uz druhykrat som ochorela velmi vazne, chodim k liecitelovi, je velmi seriozny a uz ma z najhorsieho dostal. Ked bral z choreho miesta energiu a spaloval ju nad svieckou, smrdelo to ako ked hori kopyto. Chcela by som aby ste sa pozrel na to ci uz mozem spokojne dychat a nebat sa utokov. Viete niekedy si m yslim ze uz nedokazem celit vsetkym tym problemom, ale zas nechcem aby zlo vitazilo.

Saša Pueblo – Čierna mágia? – 2004-07-06 17:41:21


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má psychické problémy, obrazy duševne chorých, psychiatrie, mreží a elektrošokov.
Sexualita povahy
Bioenergia smeruje do oblasti kože a povrchu tela, čo môže spôsobovať značnú nestabilitu vašej psychiky a pocity strachu. Nepríjemné pocity na povrchu tela.
Sexuálne centrum
Je bioenergeticky v ústnej dutine. Ide o tzv. detskú sexualitu, ktorá je u vás charakterizovaná obrázkami dievčatka, ktoré sa bojí, ked si zapaľuje zápalky pod dekou.
Astrológia sudičky
Skúmam neurónové schémy vo vašom mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Všetko je zastreté bielou hmlou a mám tu pocity dievčatka v krajine krivých zrkadiel. Páči sa vám tu. Neštandardný stav.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Vnímam tu obrazy mŕtvej osoby. Pravdepodobne ste prežili niečo ako klinickú smrť, omdlenie alebo inú traumatickú udalosť. Táto osoba ako keby vás chcela doslova zničiť. Niekto z vašej rodiny zapríčinil smrť určitej osoby. Duša tejto osoby nevie nájsť kľud a chce pomstu. Vnímam obrazy, keď niekto v zurvalectve zabíja ženu a vy ste ako dieťa. Muž ženu zabíja preto, že ubližovala vlastnému dieťaťu.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Vnímam tu dušu ženy, ktorá vás chce psychicky zničiť.
Celkovo je vo vás všetko spojené s traumatickou udalosťou z detstva. Je tu nenávisť mŕtvej ženy voči vám. Tento stav vám psychicky ubližuje. Verím, že nájdete kľud v prírode a bylinkách. Saša Pueblo

Pridaj komentár