A 152 – Chcem byť pokojný a vyrovnaný – 2004-07-06 18:38:03


Myslel som si ze som vyrovnany a pokojny ale v poslednom case sa mi to nezda. Mam problem so zapastim, ale myslim si ze celkovo moj zdravotny stav nie je dobry. Rad by som sa stal vyrovnany aby moj imunitny system nebol oslabeny.

Saša Pueblo – Chcem byť pokojný a vyrovnaný – 2004-07-06 18:40:41


Pri zdravotnej diagnostike som neobjavil nič choré ani disharmonické. Problémy budú asi v oblasti vašej psychiky.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by sa najradšej uzavrela do seba a mala od všetkého pokoj. Najspokojnejší by ste boli, keby ste už neboli a mali pokoj na onom svete. Takéto obrazy a stavy nie sú vhodné. Zmeňte postoj k životu. O hysterickej povahe bližšie v Psyché škole na mojich stránkach.
Sexualita povahy
Je ázijského typu a bioenergeticky ide v línii čelo, brada, krk, brucho a pohlavie. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý nie je so sebou spokojný. Veľa vnútorných prvkov precitlivelosti a jemnosti.
Sexuálne centrum
Je bioenergeticky umiestnené v podbruší, čo naznačuje na určité ženské prvky vo vašom mužskom správaní. Napr. intuícia, jemnosť. Menej „drevorubačských“ prvkov a klasických prvkov hrubej mužskej sily.
Astrológia sudičky
Skúmam neurónové schémy vo vašom mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nenachádzam tu žiadnu klasickú schému, skôr je tu tma. Po hlbšej sondáži nachádzam náboženské schémy s určitými sklonmi k deštrukcii. Tieto schémy ste nepustili do vonkajšieho sveta a vnútorne vám znepríjemňujú život. Mali by ste sa venovať okultizmu a mágii. Všetko využiť vo vonkajšom svete okolo seba.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam tu obrazy vášho strachu, že vám niekto ublíži a zneužije vás. Nie zrovna dobré schémy pre dobre fungujúcu psychiku.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Vnímam niečo ako čiernotu, z ktorej vystupuje planéta Pluto ako niečo, čo sa dožaduje dostať do vonkajšieho sveta. Podvedomie sa usiluje, aby ste sa začali venovať ezoterike a svoje osobné túžby naplnili cez silu a agresivitu. Venujte sa otázkam zla a ničenia. Nájdite cestu, ako tento fenomén v sebe ovládnete.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Predok, ktorý sa venoval náboženstvu, stavaniu chrámov a otázkam, ako dosiahnuť moc a ovládnuť silu ľudskej mysle. Situovať to môžeme do stredovekého Nemecka.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na zvládnutie deštrukcie. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské telo a deštrukciu. Sila zla. Citová vzrušivosť: do sveta kostolov a hrobiek. Celkovo nie zrovna štandardné podvedomie vytvorené v detstve. Všetko bude problémovo pôsobiť na partnerské vzťahy.
Traumatické oblasti
Vaše detstvo, muž s fľašou v ruke, váš strach, určité násilnosti. Strach z ubližovania. Tieto udalosti sú mimoriadne silné a bolo by vhodné sa s nimi vysporiadať. Nechali vo vašej duši hlboko zapísaný strach a neustále obavy.
Duchovná úroveň
Máte silný zmysel pre ideály ľudstva ako sú dobrota, láska, súcit.
Bolo by dobre si vo vlastnej duši upratať a v niektorých veciach spraviť jasno a poriadok. Saša Pueblo

Pridaj komentár