Aj dnes si sadám do môjho meditačného kresla a požiadam svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa v mojej mysli objavuje holá tanečnica, ktorá predvádza svoje strieborné telo. Energia z tanečnice sa dostáva do jej okolia, kde sa objavujú milujúce sa dvojice v rôznych polohách. Je ich tu obrovské množstvo a nič a nikto ich nezaujíma. Sú úplne zaujatí sexuálnou aktivitou. Nečakane sa tanečnica mení na chlapa s perfektne prepracovanou postavou.

V Adamovom rúchu sa prechádza medzi milujúcimi pármi ako boh sexu. Postupne sa milujúce dvojice strácajú a objavujú sa plné zástupy krásnych nahých žien. Každej ženy sa dotýka a niektoré aj pobozká. Nakoniec v zástupe žien objavuje mačiatko, ktoré opatrne berie do rúk, jemne ho pohladí a vypustí do pralesa. Zároveň sa holý muž skokom do džungle mení na leva a vracia sa k davu nahých žien. Lev je nažratý, ale ženy zabíja iba z radosti a potešenia. Najčastejšie ženám rozdrtí hrdlo.

K zahrdúseným ženám prichádzajú iné šelmy, ktoré ženské telá potrhajú na množstvo kusov. Tieto scény sa vzďaľujú a objavujú sa scény z bitúnku, kde porážajú zvieratá. V blízkosti bitúnka stoja ľudia v nekonečných radoch a čakajú na svoju dávku krvi, aby sa mohli zmeniť na šelmy. Tieto ľudské šelmy počas noci zabíjajú bezbranné holé deti pobehujúce po lese. Všetko sa vzďaľuje a mám pocit, že som sa objavil v lese a som napadnutý levom, ktorý ma roztrhal na kusy. Mám pocit, že z môjho fyzického tela vystupuje duch, ktorý sa pripravil na život večný.

Pridaj komentár