Náboženský profil som vám vypracoval na základe automatickej kresby. Obrázky, ktoré som nakreslil, iba umožňujú vyjadriť, ako ste na tom na svojej ceste k Bohu. Skúmam päť náboženských systémov a to z dôvodu, že každý človek môže mať vo svojej mysli otvorené rôzne náboženské symboly. Niekedy to nemusí ani tušiť.

Celkovo náboženstvu neholdujete a dosahujete slabšiu úroveň. Vstupné brány ste si otvorili iba do budhizmu. V ostatných náboženských systémoch ste na ceste uzatvorenia náboženských symbolov. Najhoršie ste na tom v oblasti islamského náboženstva. Tu ste prekročili bod deštrukcie a vaše vnútro nedopustí nejaké islamské náboženské symboly. Automatickou kresbou nakreslený bod je uzavretie tohto náboženstva. Ale vy ho likvidujete úplne. Môžeme to nazvať Totálna genocída, už nikdy viac.

Pokiaľ chcete postúpiť v kresťanstve, je potrebné čítať si Nový zákon, Katolícky spevník a vnútorne sa tešiť.

Pokiaľ chcete postúpiť v budhizme, je potrebné prehĺbiť vašu nábožnosť na všetky náboženské obrazy Budhu a svätýň. Tu musí nastať stav, že je to najkrajšie, najmilšie a ostatné nestojí za to. Teda kontemplačné techniky na každú časť Budhovho zlatého tela.

Pokiaľ chcete obnoviť cestu k islamskému Bohu, treba sa prestať báť islamu a oddeliť islamský štát a islamskú agresivitu od islamského náboženstva. Islamské náboženstvo nemôže za to, že ho niekto zneužíva.

Pokiaľ chcete obnoviť cestu k pravoslávnemu Bohu, je potrebné, aby ste sa neštítili žien a matiek. V každej žene či je pekná, škaredá alebo zlá, treba vidieť matku Božiu.

Pokiaľ chcete obnoviť cestu k hinduistickému Bohu treba, aby ste sa hinduistického náboženstva nebáli a neodvracali sa. Nájdite si k nemu láskavú zbožnosť a úctu.

Na vašej ceste k Bohu vám prajem veľa trpezlivosti a príjemné spočinutie v kráľovstve Božom.
Obrázok č. 1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.