Snažím se také o svůj duchovní rozvoj. Chtěla bych pomáhat lidem. Po četbě různé duchovní literatury a osobních životních změnách jsem začala „čistit“ psychiku a tělo. Začala jsem s tarotem, vílími a andělskými kartami( osobní horoskopy, mezilidské vztahy, budoucnost…)zatím pouze pro blízké a známé.Byla jsem na regresích a myslím si, že mám blok ve vidění. Vše jsem vnímala pocitově a „jasnoslyšně“. Mohl byste mi říct, jak vnímáte moji duši a tělo? Děkuji.

Vešteckými metódami som zistil, že máte v sebe informačné pole vlastného predka, ktorý realizoval iba teoretickú duchovnú cestu a teraz to s vami túži realizovať prakticky. A tu niekde sú určité sporné body toho, čo chcete vy a čo chce podvedomie.

Zdravotný stav
Mali by ste sa zaujímať o stav hrubého čreva. Preventívne preliečiť.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený na fyzickom tele. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce byť všade prvá, najlepšia. Určité predvádzanie sa, ale aj úsilie, aby ste veci aj skutočne ovládali.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženského tela a určitej ženskej krásy.

Pred narodením
Veľmi rýchlo ste preberali všetko zo správania matky. Vnútorný svet vás núti naberať nové poznatky a skúsenosti. Núti vás, aby ste to aj zrealizovali.

Sexuálne centrum
Je výnimočne v troch lokalitách a to v ústnej dutine, podbruší, ale aj veľkom mozgu. Centrum v hlave naznačuje na chuť pracovať a prijať nové zaujímavé podnety. Centrum v ústnej dutine poukazuje na snahu na sebe pracovať a mať z toho radosť. Centrum v podbruší naznačuje na určitý smútok a trápenie, že nemožno mať všetko.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Klasická schéma: starec, muž, žena, dieťa, 12 postáv, geometrické tvary a na konci postava, ktorá má chuť sa vzdelávať a učiť nové veci. Narastanie sily vlastného podvedomia a duchovná cesta.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Dávate prednosť vnútornému rastu pred bežnými vecami smrteľníkov. Nedokážu vás presvedčiť o opaku.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Nádherné astrologické schémy celého galaktického priestoru, v tom množstvo astrologických klasických schém. Ak keby som otvoril encyklopédiu astrológie. Vnímam tu snahu naberať ezoterické poznatky, ale chýba viac ezoterickej praxe. Môžete sa stať archívom ezoteriky, ale utečie vám vlak vlastnej realizácie. Môže to viesť do slepej uličky.

Snová astrológia
Skúmam neuróny stredného mozgu a snové procesy. Sny už likvidujú množstvo teoretických poznatkov. Usilujú sa vytvoriť tlak na realizáciu vnútornej cesty. Teda určitá konfrontácia toho, čo chcete vy a čo chce podvedomie.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na terajší osud. Silný vplyv náboženského vzdelanca, ktorý v tajnosti vždy túžil venovať sa ezoterike a svoje ambície naplnil iba teoreticky. Túži po realizácii. Vyvíja to na vás tlak a bráni teoretickému nasávaniu informácií.

Pôrod
Pri vašom pôrode prítomnosť duše predka. Jeho informačné pole sa usadilo vo vašom fyzickom tele. Máte neštandardné vedomie a to špiritistické. Píšem o tom v Plazmatickej škole na stránke.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na duchovné veci. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na deti. Celkovo veľmi dobré predpoklady na duševný rast. Menej na vytvorenie hlbokých partnerských vzťahov.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy sú čierne bodky. Traumatické pocity vám vyvolávajú matky, ktoré svoje deti šikanujú a podobne.

Duchovná úroveň
Okolo vašej postavy sú drobné kvietky. Morálka a etika vám majú čo povedať.

Pridaj komentár