Som vo veku, v ktorom sa musím rozhodnúť, akou cestou ísť. Už nejaký ten rok ma intenzívne zaujíma, čo je mojím poslaním v tomto živote. Sám na to neviem prísť, iba prešľapujem na mieste. Bez toho, aby som vedel, prečo tu som, sa mi zdá moja existencia absurdná. Prosím, poraďte mi, čomu sa mám v živote venovať. Nemyslím konkrétne povolanie, ale jednoducho čo mám robiť, aby som išiel po ceste k Bohu.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel do vášho podvedomia, kde bežný smrteľník nemá prístup. Vaše podvedomie sa dožaduje duchovného rastu, náboženskej cesty a akosi z toho nemôžete von. Bolo by rozumné, keby váš osud naplnila duchovnosť, ezoterika a náboženstvo.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy. Treba však posilniť imunitu organizmu.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilná.

Povaha
Ste hystericko-psychopatická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v hlasivkách. Charakterizuje to obrázok „čo sa budem trápiť, niekto mi pomôže, niekto to za mňa spraví. Ja budem sedieť a čakať“. V určitých momentoch svojho života sa cítite ako automobilový pretekár a potom kazateľ. Klasika pre psychopatickú povahu.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a naznačuje na určitú hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá všetko rozbabre a nedokončí. Osoba, ktorá potrebuje vedenie inej osoby.

Astrológia sudičky
Oblasť mozočku vykazuje takéto schémy: astrologické schémy sú poškodené. Mala by tu byť náboženská schéma, náboženské postavy a postava farára.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Neustály súboj náboženského a bežného života. Náboženské je mimoriadne silné.

Astrológia planét
Silné náboženské astrologické schémy, ktoré sa niekto usiluje zničiť a nerealizovať ich. Takéto trendy stupňujú životné problémy a nepríjemnosti. Negatívny vplyv vášho okolia a najbližších.

Snová astrológia
Skúmam neuróny stredného mozgu a snové procesy. Všade náboženské obrazy, ktoré sú ničené. No odolajú a dosiahnu svoje. Ako keby tu bežali dejiny rímskych kresťanov a Rimanov, ktorí to odmietali.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na terajší osud. V rode osoby talianskeho pôvodu. Staroveký Rím, légie a ubližovanie kresťanom. Túžba a kliatba, aby ste v plnom rozsahu spoznali náboženský život.

Pôrod
Na astrálnej rovine do vás prenikli silné náboženské vplyvy, ktoré nedovolia, aby vaša duša pokračovala v deštrukcii náboženských vecí.

Vedomie
Vo vás je silné náboženské vedomie. Buď bude náboženská cesta, alebo životné problémy a osudovosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.