Manžel sa dostal do psychických problémov, to bol počiatok nielen finančných problémov, ale aj partnerských. Stále sa staval do pozície porobeného, uhranutého. Nestavia sa k problémom ako muž, ale stále má porazenecký postoj. Ináč je to mimoriadne čestný človek, vážim si ho pre jeho poctivosť aj skromnosť, ale vyvádza ma z miery jeho ústupkovosť vo všetkých veciach.

Váš vzťah je plný záhad a zvláštností. Na jednej strane nemá predpoklady, aby v ňom boli hlbšie city lásky. Nejako je to psychologicky upratané do systému, ale nemá v sebe čaro lásky a súboja. Je to vybudovaný vzťah, ktorý môže takto fungovať. Myslím si, že celková komunikácia a spôsob fungovania vytvoril patovú situáciu, z ktorej je možné vycúvať. Skúste vytvoriť nový model fungovania. Deštruktívne potreby partnera ste uspokojili a urobili ste to, čo potreboval. Zároveň ste si ponechali zamilovanosť.

Zdravotný stav ona
Pozornosť si vyžadujú obličky a miecha v chrbtici.

Zdravotný stav on
Nenachádzam nič choré a nutné liečiť. Zvýšenú starostlivosť treba venovať srdcu.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Štandardný psychický stav.

Psychický stav on
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela.

Povaha on
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v spánkových lalokoch. Je to vyššia forma vedomia. Zvyčajne býva táto povaha usadená v ústnej dutine, on ju má posunutú do mozgu a priamo do spánkových lalokov. Takáto osoba je v živote úspešnejšia a schopnejšia. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzatvorená do seba, zaujíma sa iba o to, čo ho baví a ako keby nechcel alebo nevnímal dostatočne, čo potrebujú iní. Vie sa ponoriť hlboko do seba, príliš sa skoncentrovať na to, čo chce a ostatné vníma ťažko.

Povaha ona
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to osobu, ktorú zaujíma ezoterika, ale aj všade trochu chaosu.

Keď sú dvaja, ktorí majú hysterické povahy, tak niektorá povaha sa stane dominantnou a druhá sa podrobí a prispôsobí.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na knižky. Povrchová vzrušivosť: na dotyk zvierat. Pohlavná vzrušivosť: na erotické fantázie. Citová vzrušivosť: život indiánov a boj. Veľa fantázie.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: všetko, čo súvisí s deťmi. Povrchová vzrušivosť: láska k deťom. Pohlavná vzrušivosť: odmietnutá. Citová vzrušivosť: deti.

Bohužiaľ, obidvaja nemáte vhodné sexuálne podvedomie na vytvorenie hlbších citových väzieb.

Aký je váš vzťah
Vy ste v srdiečku a láska, on je otočený naopak a deštrukcia. Jeden láska a druhý deštrukcia.

Vaša predstava o vzťahu
Vy chcete, aby bola medzi vami láska a hlbší vzťah. On chce, aby ste svoj vzťah zničili a vzájomne sa deštruovali.
Takýto prípad som ešte nediagnostikoval. Je to niečím zvláštne.

Aké sú väzby vo vzťahu
Obidvaja chcete určitú rovnoprávnosť a beriete rovnaké postoje. Porušte túto harmóniu a vyjednávajte o láske.

Romantika
Vy chcete byť romantická a on odmieta romantiku. Vy túžite a on je uzatvorený do seba ako kôň s klapkami na očiach, ktorý nevidí, čo potrebujete. Začnite sa o seba viac starať, ako keď ste boli zamilovaná.

Detičky
Obidvaja sa odmietate chovať vo vzťahu ako detičky na piesku. Chcete byť prísna a zodpovedná. On má svoj svet a nechce byť otravovaný. Skúste sa viac zaujímať o jeho svet ako naivné dievčatko.

Racionálny
On nechce byť racionálny. Silná uzatvorenosť do seba. Vy chcete byť racionálna. Môžete ho dostať z uzavretia tým, že budete viac mimo domov, prídete veselá a šťastná. Prejaví záujem.

Kamaráti
Vy chcete byť priateľská a kamarátska, on odmieta. Venujte väčšiu pozornosť o jeho veci a zdravie. Začnite.

Nezávislosť
Vy silná nezávislosť, on to rešpektoval a uzavrel sa do seba. Poľavte v tak silných ambíciách, nezávislosti.

Žiarlivosť
Vy žiarlivosť, on bez žiarlivosti. U vás je snaha zavrieť dovnútra a izolovať od vonkajšieho sveta. Čo keby ho niektorá zbalila? Kontrola žiarlivosti na vašej strane je namieste.

Symbióza
Obidvaja symbióza, o ktorej ste poza bučky rozhodli vy. Treba symbiózu zmeniť a naplniť hlbším vnútorným pochopením druhého.

Objektívne
Vy chcete byť objektívna, on odmieta byť objektívny. Určitý strach z vašich postupov. Bojí sa vás ako dieťa. Svojím spôsobom ste ho uzatvorili do jeho vnútorného sveta a izolovali od seba a okolitého sveta.

Sebecké
Vo vzťahu nie je sebectvo a možno práve preto by ste sa mali dožadovať sebectva lásky. Láska musí byť sebecká.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.