Certifikácia je zameraná na 5. ezoterickú cestu a násilne prinútený teritoriálny pud v stene hrubého čreva pod pankreasom. Ide o podrobnejšie vyšpecifikovanie tejto ezoterickej cesty s dôrazom na ozdravenie organizmu cez skrytú vlastnosť uloženú v neurónových zhlukoch brušného mozgu. Tieto neurónové zhluky sa nachádzajú v stene hrubého čreva.

Ezoterik je osoba, ktorá sa chce vyjadrovať, pokiaľ možno, slovníkom medicíny, aby sám rozumel tomu, čo robí a aby mu rozumeli aj ostatní, ktorí nastúpia duchovnú cestu. Ezoterik teoretickou prípravou dáva možnosť aj budúcim generáciám, aby porozumeli a mohli tiež realizovať duchovnú cestu z jeho skúseností. Teoretickým poznaním a ovládnutím pojmových výrazov môže premýšľať o svojej duchovnej ceste a neustále ju zdokonaľovať vlastnou praxou.

Prečo ezoterik musí siahnuť po obrázkoch jaskýň a uložení spomienok o jaskyniach do svojich predstáv a do svojho tela?

Prečo sa musí ezoterik vyhrážať pudu teritoriálnemu poškodením svojho organizmu a pocitom, že prišiel zomrieť do jaskyne?

Čo sa deje, keď sa sugeratívne s plnou vážnosťou povyhrážate tomuto pudu a čo je ochotný tento pud pre vaše zdravie spraviť?

Prečo nemá ezoterik nadväzovať s prinúteným pudom priateľské vzťahy, prečo ho nemá skúmať, prečo ho nemá pestovať ako dieťa, prečo ho nemá vnímať ako sexuálneho násilníka, prečo si ezoterik z pudu nerobí milenca, prečo ezoterik nevyšetruje pud, prečo ezoterik na tento pud neútočí?

Prečo ezoterik prinúti pud, aby ho liečil a usiluje sa neustálymi vyhrážkami, aby prenikol cez celú nervovú sústavu do celého tela?

Má ezoterik počúvať tento pud po donútení a veštecky vnímať, čo požaduje k liečbe a prečo musí ezoterik vyhovieť každej požiadavke tohto pudu? Čo sa stane, keď nevyhovie?

Prečo ezoterik vyhrážaním seba poškodenia požaduje od pudu, aby prenikol do buniek chrupaviek a tu modifikoval časť buniek na túlavé bunky, ktoré budú prenikať do buniek kostnej drene, dcérskych buniek, systému detskej žľazy pri hrudnej kosti, do mandlí v nose a krku, do lymfatickej mriežky a do slepého čreva?
Čo sa dosiahne prienikom tohto pudu do kostnej drene, kmeňových buniek kostnej drene, dcérskych buniek vytvorených z kostnej drene a následne do 6. druhov bielych krviniek, ktoré tvoria dcérske bunky?

Čo sa dosiahne, keď tento pud preniká do T a B bielych krviniek a zároveň do detskej žľazy, ktorej základ je pri hrudnej kosti a preniká do všetkých oblastí ľudského tela?

Prečo chce ezoterik psychicky prenikať do mikroorganizmov v tele a cez tento pud prinútiť mikroorganizmy, aby sa pozmenili a pracovali pre organizmus a nie proti nemu?

Prečo ezoterik počúva rady tohto pudu a usiluje sa, aby mal v tele vhodné mikroorganizmy ako sú baktérie, huby, vírusy?

Prečo ezoterik pravidelne konzultuje, čo má jesť a čo si má dať, aby nastavil imunitný systém na prichádzajúcu novú formu chrípky alebo angíny?

Má ezoterik nakoniec v sebe vytvoriť niečo na spôsob zoologickej záhrady, kde sú vybrané druhy mikroorganizmov produkujúce vhodné chemické látky na uzdravenie, udržanie výkonnosti a dlhovekosti?

Pridaj komentár