Certifikácia je zameraná na 5. ezoterickú cestu a násilne prinútenému rozmnožovaciemu pudu v stene hrubého čreva od pečene až k pankreasu. Ide o podrobnejšie vyšpecifikovanie tejto ezoterickej cesty s dôrazom na ozdravenie organizmu cez skrytú vlastnosť uloženú v neurónových zhlukoch brušného mozgu.

Ezoterik je osoba, ktorá sa chce vyjadrovať, pokiaľ možno, slovníkom medicíny, aby sám rozumel tomu, čo robí a aby mu rozumeli aj ostatní, ktorí nastúpia duchovnú cestu. Ezoterik teoretickou prípravou dáva možnosť aj budúcim generáciám, aby porozumeli a mohli tiež realizovať duchovnú cestu z jeho skúseností. Teoretickým poznaním a ovládnutím pojmových výrazov môže premýšľať o svojej duchovnej ceste a neustále ju zdokonaľovať vlastnou praxou.

Prečo ezoterik musí siahnuť po obrázkoch jaskýň a uložiť spomienky o jaskyniach do svojich predstáv a do svojho tela?

Prečo sa musí ezoterik vyhrážať pudu rozmnožovaciemu poškodením svojho organizmu a pocitom, že prišiel zomrieť do jaskyne?

Čo sa deje, keď sa sugeratívne s plnou vážnosťou povyhrážate tomuto pudu a čo je ochotný pud pre vaše zdravie spraviť?

Prečo nemá ezoterik nadväzovať s prinúteným pudom priateľské vzťahy, prečo ho nemá skúmať, prečo ho nemá pestovať ako dieťa, prečo ho nemá vnímať ako sexuálneho násilníka, prečo si ezoterik z pudu nerobí milenca, prečo ezoterik nevyšetruje pud, prečo ezoterik na tento pud neútočí?

Prečo ezoterik prinúti pud, aby ho liečil a usiluje sa neustálymi vyhrážkami, aby prenikol cez celú nervovú sústavu do celého tela?

Má ezoterik počúvať tento pud po donútení a veštecky vnímať, čo požaduje k liečbe a prečo musí ezoterik vyhovieť každej požiadavke tohto pudu? Čo sa stane, keď nevyhovie?

Prečo ezoterik vyhrážaním seba poškodenia požaduje od pudu, aby prenikol do buniek chrupaviek a tu modifikoval časť buniek na túlavé bunky, ktoré budú prenikať do buniek kostnej drene, dcérskych buniek a systému detskej žľazy pri hrudnej kosti?

Ktorá chrupavka je najvýznamnejšia v tomto procese tvorby modifikovaných chrupavkových buniek a ako na ňu pôsobí epifýza?

Prečo sa ezoterik dožaduje a prinucuje tento pud, aby sa priblížil k bunkám hlavne tenkého čreva, hrubého čreva, tukových buniek a ostatných buniek tela?

Je jedno, čo bude človek jesť počas praktizovania geriatrického ozdravenia organizmu cez tento pud?

Kde sa ezoterik dozvie, čo má jesť a prečo nemá jesť, čo mu príde na jazyk, ale čo schváli tento pud?

Kedy už ezoterik nemusí jesť, čo mu tento aj ostatné pudy prikazujú?

Prečo musí ezoterik konzumovať niektoré druhy potravín cez povrch kože, ale aj napríklad cez konečník?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.