Chcel by som vás požiadať o preskúmanie, prípadne odstránenie geopat. zón. Bývame už 8 rokov v novopostavenom rodinnom dome. Od začiatku sa tu akosi ničomu nedarilo. Máme radi kvietky, zeleň, prírodu. Dávnejšie som čítal o „dračích žilách“ a o pyramídach. Jednu takú pyramídu si i zhotovil a umiestnil na povalu, ale neviem či má nejaký význam, pokiaľ nie je presne smerovaná. Dopočul som sa že na mieste, kde stojí náš do bolo dakedy močarisko, kde brodili kone. Takže stručne, o čo ide: deti sa opakovane sťažujú na bolesti hlavy, manželka takisto a okrem toho cítime stále únavu, ospalosť a ráno by mal človek vstať načerpaný plný síl, ale je to opak. Takže týmto Vás chcem požiadať o radu. Srdečná vďaka.

Nie je rozumné mať na povale pyramídu trvalo umiestnenú. Môže to pôsobiť škodlivo. Pyramída má byť mimo domu alebo iba dočasne umiestňovaná v dome.
Obývačka, chodba, časť kuchyne a garáž sú silne negatívne oblasti pre zdravie členov rodiny. Navyše sa všetko stupňuje tektonickou anomáliou v podloží pod domom. Spálňa je v zóne neutrality. Detská izba je v pozitívnej zóne. Z hľadiska feng shui blokujete do domu pozitívne tendencie z okolia. Zato negatívne sa hravo dostanú dovnútra. Pri studňu by bolo treba dať drevený stĺp alebo opracovaný kus dreva ako ozdobu. Prípadne niekoľko kusov opracovaného a nalakovaného dreva. Pri roh garáže treba dať niekoľko väčších kameňov. Negatívna zóna v obývačke sa dá utlmiť doplnkami z dreva ako plochá drevená miska, váza a pod. Do altánku treba dať tak isto drevené veci. Celkovo je v dome ponurá atmosféra, chce to v celom dome umelecké obrázky, fotografie dreva, prírody.

Doplňujúca legenda k obrázku:

Čierna šípka – negatívny vplyv z vonkajšieho okolia
Červená šípka – pozitívny vplyv z okolia
* – celkovo negatívne usporiadanie predmetov v dome
Červený kruh – neutrálne zóny
Modrý kruh – pozitívne zóny
Čierny ovál – patogénna zóna, ktorá poškodzuje zdravie obyvateľov
Čierna čiara – tektonická porucha

Pridaj komentár