Už dvakrát som potratila, prvýkrát v 6.týždni išlo o odumretie plodu a teraz o krvnú zrazeninu a krvácanie. Dieťa splodiť nie je problém, len ho udržať. Akoby telo proti nemu bojovalo.

Požiadali ste ma, aby som veštecky ošetril váš zdravotný stav a príčiny, prečo nemôžete donosiť dieťa. Príčinou je neadekvátna imunitná reakcia na plod. Možnosť donosiť plod pod dozorom lekára tu je.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: všetky oblasti výskytu neurónov sú v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo lymfatické dráhy a špongiu v poriadku. No neobkreslilo lymfatické uzliny. Stupeň chorobnosti 42, čo je už chorobný stav. Lymfatické uzliny sú poškodené a majú zmenený tvar následkom napadnutia mikroorganizmami.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu s vnútorným a vonkajším vylučovaním. Stupeň chorobnosti kolíše v rozmedzí 24 – 32, čo je disharmonický stav a v niektorých žľazách chorobnosť. Nedostatok hormonálnych látok je spôsobený prehnanou spotrebou hormónov svalstvom a tukom tela. Spôsobilo to pozmenenie bežnej činnosti svalov. Boli napadnuté mikroorganizmami. Svaly a tuk ich zlikvidovali, ale museli sa správať neštandardne. To spôsobuje zvýšenú spotrebu hormonálnych látok tela.

Diagnostika tukový orgán: tukový orgán (tuk) v tele kyvadlo neobkreslilo. Má produkovať 22 látok, neprodukuje ich. Pozmenená činnosť. Príčinou som opísal vyššie.

Diagnostika srdca, pľúc, žalúdka, pečene, sleziny, obličiek a čriev: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku, neobkreslilo maternicu. Hodnota 42, čo je už lekársky zistiteľný stav chorobnosti. Tak isto maternica zvládla nápor mikroorganizmov a pozmenila svoju činnosť. Keď si predstavím možnosť otehotnenia, to je možné, aj vývoj plodu je možný. No v určitej fáze organizmus zareaguje prudkým zvýšením imunity a zaútočí na plod.

Diagnostika imunitná: kyvadlo: máte príliš zvýšenú aktivitu organizmu proti zhubným bunkám, prehnaná autoimunitná reakcia voči neštandardným bunkám v tele. Nepriamo zisťujem, že v tele máte málo až skoro žiadne rizikové bunky. Imunita reaguje masívnym nástupom. Teda donosenie dieťaťa je možné vtedy, keď budete pod kontrolou lekárov a zabránia takejto reakcii organizmu počas tehotenstva. Nádej a možnosť tu je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.