Budeme sa tu postupne venovať základným technikám v rámci Silva školy. Objasníme si, ako fungujú a ako ich môžete použiť pri samoliečivých pochodoch.
V prvom rade si zvyknite vždy na vhodné naladenie pred samoliečbou. Stiahnite si rezonančné nahrávky z Frekvenčnej hudby alebo zo Zvukových prednášok. Rezonančnú hudbu alebo rezonančné zvuky si pustite do miestnosti alebo do slúchadiel. Ku všetkému si zoberte anatomický atlas ľudských orgánov. Pustite si hudbu a prezerajte si anatomické obrazy tela a hlavne anatomické obrázky mozgu. To je základné cvičenie. Cvičíte dovtedy, kým máte pocit, že stačilo a pokračovať budete na druhý deň.
Na druhý alebo ďalší deň si k anatomickému atlasu pridáte obrázky technických zariadení, ktoré sa predávajú v obchode. Počúvate rezonančnú hudbu, prezeráte si obrázky orgánov tela a technické zariadenia, ktoré sa predávajú v obchodoch. Znovu cvičíte dovtedy, kým máte pocit, že stačilo. Nepreháňajte to. Zároveň si vo vnútri mysle hovorte, že váš mozog a telo budú fungovať ako bezchybný stroj.
Na ďalší deň si znovu prehráte niektorú rezonančnú hudobnú nahrávku. Prezeráte si obrázky z anatomického atlasu a už sa do každého orgánu postupne koncentrujete. Prezeráte si obrázky technických zariadení a koncentrujete sa na spomienky technických zariadení vo vašej pamäti. Vo vnútri si predstavujete a vnútorným hlasom si hovoríte, že ste stroj a to dokonalý stroj a aj myslieť budete ako stroj. Znovu postupne zvyšujte množstvo odcvičených minút.
Na ďalší deň sa vrátite k cvičeniu znovu a všetko zopakujete ako v predchádzajúcom cvičení. Tentoraz si predstavujete choré miesto a k tomu technické zariadenie a to vysávač. Toto zariadenie z vás vysáva chorobu a ozdravuje dané miesto. Vhodná je aj živá predstava, že ste podstúpili operáciu a všetko sa zdarne lieči a uzdravuje. Tieto cvičenia robíte denne, až kým nepríde k uzdraveniu. Skúste pomôcť vlastnému organizmu sa intenzívne skoncentrovať na choré miesto a zintenzívniť liečbu. Toto je systém vedomého koncentrovania sa na choré miesto a to každý deň počas bežiacej choroby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.