Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu náboženskú cestu.

Čo sa týka kresťanskej cesty k Bohu, tu vstupujete do Božieho kráľovstva. Bohužiaľ, zatiaľ iba v neživej forme. Teda ako spomienku na tých, ktorí náboženskú cestu realizovali. Oblasti neurónov v šedej kôre nie sú dostatočne otvorené. Aby ste postúpili ďalej k vytvoreniu živej prítomnosti kresťanského Boha je potrebné, aby ste intenzívnejšie túžili a precvičovali kresťanstvo. Napríklad keby ste sa so zvretými očami dotýkali náboženských predmetov, sôch a aj stien kostola.

Čo sa týka hinduistickej cesty k Bohu, tak tu je živá prítomnosť Boha v oblasti neurónov šedej kôry mozgovej a to preto, že ste sa venovali joge a jogínskym cvičeniam. Aby ste postúpili ďalej, je potrebné vrátiť sa k joge a svoje telo naplniť čítaním a pozeraním obrázkov hinduistických božstiev.

Islamskú cestu k Bohu máte zatvorenú a to preto, lebo ste v minulosti prejavovali príliš veľa agresivity. Užívanie Božieho sveta ako trestajúcu ruku nie je moc rozumné. Spôsobuje to iné usporiadanie neurónových schém v mozgu a vo vašom prípade to pôsobí negatívne na vaše zdravie. Je potrebné, aby ste želali Božiu prítomnosť každému človeku a je jedno, či je to človek zlý alebo dobrý. V každom človeku prebýva Božia prítomnosť. Tým, že vo svojom vnútri vyzývate na trest Boží, si škodíte. Naučte sa žehnať každému človeku bez výnimky.

Budhistickú cestu k Bohu iba začínate. Cítiť z vás odmietavý postoj a to z toho dôvodu, že by to mohlo súvisieť so smrťou. Je rozumné vytešiť sa z budhistických obrázkov. Zájdite si na internet, vyhľadajte si všetko o budhizme a prijímajte ho s láskou a porozumením.

Čo sa týka pravoslávnej cesty k Bohu, tu tiež iba začínate. Svoju cestu ste si privreli čítaním čudnej deštruktívnej literatúry ako satanizmus a podobne. V predstavách vám bežia obrazy deštrukcie žien a ženského sveta. Najradšej by ste ženy vyničili a aj vy by ste sa radšej zmenili na muža. Tak isto vzťah k deťom nie je v poriadku. Odmietate ich a nechcete. Odporúčam vám, aby ste sa naučili mať ich rada a tak isto aj ženy. Vytvorte v sebe vhodné prostredie na prijatie obrazu Bohorodičky.

Záverom oceňujem, že na sebe pracujete a máte snahu ísť náboženskou cestou.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.