Chcem Vás poprosiť, aby ste sa pozreli na moju psychiku, vedomie a podvedomie, aby som vedel, čo sa vo mne nachádza, aké mám predpoklady a čomu sa mám venovať. Konečne cítim, že sa uberám k oblasti, ktorá môže naplniť môj život.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Bol to skvelý zážitok, ste prerastený anjelskými sférami šamanov. Dostali ste tento dar a talentovanosť od vašej matky. No cítiť, že k tomuto fenoménu chýba tvrdá pracovitosť. Teda veľa talentu, ktorý nevyužívate naplno. Niekto to za vás zariadi a nejako to už dopadne. Chýba napojenie vášho ľudského ja na anjelské podvedomie. Je to na bežnú ľudskú myseľ príliš silné podvedomie. Pomôže trvalý záujem o podvedomie.

Zdravotný stav
Chorobný stav nervovej sústavy a tuku tela. V štádiu liečby.

Psychický stav
Aurický obal je dobre a dlhodobo ukotvený okolo vášho tela. Podvedomé obaly sú v tele. Psychický stav je stabilný. Vo svaloch trvalo poškodené miesta, čo vo vašej psychike vyvoláva schopnosť abstraktného myslenia.

Povaha
Ste psychicky usadený vo veľkom mozgu. Tu sú ľudia usadení výhradne po prežití klinickej smrti. Teda neuróny veľkého mozgu sa preskupili a máte prístup do sveta mŕtvych spomienok ľudí a zvierat. Tu ste usadený v prednom mozgu a teda ste psychopatická povaha schopná magicky myslieť.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok detskej sexuality. Sexus centrum je usadené v podbruší. Charakterizuje to obrázok talentovanej osoby zameranej do vnútra ľudskej duše. Mali by ste sa venovať psychológii, psychiatrii, medicíne.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na magické rituály. Povrchová vzrušivosť: do sveta mŕtvych a to anjelské sféry šamanov. Pohlavná vzrušivosť: na seba, narcistické sklony. Citová vzrušivosť: na anjelské sféry.

Stav obalov podvedomia
Aura okolo hlavy je ako sklenená helma a v oblasti čriev ako sklenená platňa. Obsahuje anjelské sféry šamanov zo sveta mŕtvych. Magma záznamy vnútri o anjelských sférach a šamanoch, ktorí ich praktizovali v histórii ľudstva. Prežili ste klinickú smrť a dostali ste do seba záznam prírodného človeka šamana, ktorý robil anjelov z pierok. V 4. roku života ste dostali anjelské sféry 100 000 km veľké. Ide o anjelské sféry šamanov, ktorí neustále vnímali hviezdnu oblohu. V 12. roku života ste dostali ďalšie obaly do podvedomia. Túžby obal obsahuje anjelské sféry. Mozoček obal poslania obsahuje venovať sa psychológii, psychiatrii a duchovnosti. Rodostrom obal obsahuje zápis o osobe, ktorá mala tiež otvorené anjelské sféry šamanov. Kostný záznam je prázdny. Zvierací obal obsahuje zvieratá a anjelské sféry. Eros obal obsahuje sexuálne energetické prepojenie do sveta anjelov šamanov. 7 obalov obsahuje všetko o anjelských sférach. Máte v tele jeden bod, ktorý sa neustále zmenšuje, otvorenie vedomia okolo seba a tam sú uložené vaše myšlienky a spomienky. Archív.

Embryonálny vývoj
Od začiatku každej vývojovej fázy anjelské sféry šamanov. Vplyv vašej matky, ktorá vám dala tieto sféry zo seba. Pôrod bol chránený anjelskými sférami šamanov.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nedokážete naplno využívať tento šťastný osud a ste spokojný s tým, čo vám dáva. Chýba viac vlastnej iniciatívy. To je typické pre ľudí ako vy. Spoliehate sa viac na šťastné náhody ako tvrdú pracovitosť. Naučte sa využívať tento potenciál naplno.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Silná snaha podvedomia a anjelských podvedomých síl a vaša ľudská osobná pasívnosť. Chýba spojenie s podvedomím a pracovitosť. Viac ambícií.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch je plno anjelských sfér a vaše pohodlíčko. Nejako to zariaďte a ja si budem užívať.

Hviezdy, šťastný osud
Iba ak sa chopíte vlastnej pracovitosti, svoje anjelské podvedomie spojíte so svojou pracovitosťou, nebudete leňošiť a pokúšať anjelské sféry.

Pridaj komentár