Poprosím Vás o vypracovanie vešteckého profilu. Zaujíma ma, ako postupujem na svojej duchovnej ceste, kde som sa polepšila, kde mám nedostatky, v čom mám pridať.

Požiadali ste ma, aby som sa opäť veštecky pozrel do vášho podvedomia. Oceňujem trvalé úsilie prejsť zo zóny čiernych anjelských sfér do zóny bielych anjelov prírodných šamanov. Už ste postúpili do sivej línie a teraz ďalej do bielej. Tak isto sa odpútavate od náboženskej línie a usilujete sa o duchovný rozvoj. Treba sa odpútať od náboženských obrazov v magmatickom poli Zeme, ktoré bránia vo vašom napredovaní. Treba na tom usilovne popracovať. Dovnútra dostať záznam šamana, ktorý robil bielu líniu anjelských sfér.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo ukotvený okolo fyzického tela a podvedomé obaly sú v tele. Poškodenie v ľavej nohe, ktoré vyvoláva stavy chaosu a neistoty. Treba sa naučiť kontrolovať.

Povaha
Meditujete a ste psychicky usadená v 6. neurónových oblastiach tela. Vo vnútri bunkových jadier zatiaľ iba v niektorých oblastiach. Ide o prienik psychiky do úrovne buniek tela. Treba usilovne cvičiť. Nemáte v týchto oblastiach dobre ovládnuté 4 povahy (epileptickú, psychopatickú, hysterickú, schizofrenickú).

Sexus
Sexus povahy je usadený v 6. neurónových oblastiach. Charakterizuje to obrázok hnevu a agresie na všetko sexuálne. Tendencie sa hnevať na sex všeobecne ako uspokojenie náboženských tendencií. Sexus centrum je umiestnené iba v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok dievčatka na nočníku. Nedostatočne rozvinutá sexualita ženského charakteru.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na deštrukciu. Povrchová vzrušivosť: zahustené čierne anjelské sféry. Pohlavná vzrušivosť: na seba a spokojnosť. Citová vzrušivosť: na deštruktívne anjelské sféry. Treba upratať.

Stav obalov podvedomia
K 6. neurónovým oblastiam prináležia rôzne aurické obaly. Tieto sú rozvinuté a naplnené predstavami o bielych anjelských sférach, čo je dobré. Okolo seba máte soma obaly a teda doslova fotíte všetko z magmatických zápisov o ľuďoch. Naplnené všetko ezoterikou. Máte v sebe zo sveta mŕtvych informačné pole osoby, ktorá je naplnená sivastými anjelskými sférami. Je potrebné upratať tento záznam a vymeniť ho za iný. Už viac škodí ako pomáha. V 4. roku ste dostali anjelské sféry. Teraz sú diamantové a usilujete sa ich trvale čistiť a upratovať, aby zostali v tomto stave. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly, asi 10. Vo všetkých sú biele anjelské sféry a tento stav sa snažíte udržať. Chromá chrbtica – dokážete otvoriť priestor okolo chrbtice a uložiť tam svoje spomienky po celej dĺžke. Magma obal – máte v sebe magma záznamy nábožensky orientovaných jedincov. Treba to uvoľniť a naplniť magma záznamami anjelských sfér.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Neustále máte tendencie kontaktu so sivastými anjelskými sférami a robiť si veci po svojom. Oceňujem, že už nie čierne anjelské sféry šamanov. Cítiť nechuť podriadiť sa bielym anjelským sféram a riadiť sa ich pokynmi. Je to na vás.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu uzatvárate tajné dohody so sivými anjelskými sférami a to tak, aby to ostatní nevnímali. Treba dostať sny pod kontrolu.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Snaha starať sa o seba, zlomiť nešťastný osud a ísť k bielym anjelským sféram.

Astrológia šamana
V tejto sfére sa trápite a najradšej by ste sa jej zbavili. Vašej náboženskej duši to nechutí a chcete to nechať pod sivými anjelskými sférami. A to nie je dobré. No snaha tu je. Chýba čas a trpezlivosť.

Astrológia pravek
V tejto sfére ste v kontakte s diamantovými anjelskými sférami šamanov a celkovo prenikáte hlbšie do systému jogy.

Astrológia zviera
Cítiť pokrok a schopnosť ovládať a otvárať túto sféru pod bielymi anjelskými silami šamanov. Využitie do modifikácie tukového orgánu je silné.

Astrológia ľudská
Cítiť, že je prekrytá náboženskými symbolmi. Váhanie a aj nechuť prejsť do dnešnej rozumovej úrovne. Pohŕdanie a arogancia tu nepomôžu. Treba na abstraktné myslenie.

Astrológia sveta mŕtvych
Spoznávate svet mŕtvych, ale to náboženské vo vašej duši bráni hlbšiemu splynutiu. Aj voči kozmickým inteligenciám sa chováte príliš povýšene. Treba sa naučiť ponížiť ľudské ja, ktoré nesiaha na kozmické inteligencie. Náboženské vnútro uteká do hĺbok magma záznamov svätcov. Od tejto vrstvy sa treba odpútať.

Astrológia Silva kmitanie
Opustili ste staré návyky a zvykáte si na nový prístup. No ešte to nemá dostatočnú stabilitu.

Hviezdy, duchovný osud
Keď sa plne podriadite bielej línii anjelských sfér a odpútate sa od magma záznamov nábožensky orientovaných ľudí. Treba opustiť náboženské symbolické vyjadrovanie a prejsť do abstraktného myslenia.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovaný veštecký profil, je tvrdší, ako som čakala, ale pravdivý a potrebujem ho „stráviť“. Už Vás počujem, ako mi vravíte, chcete počuť rozprávočky? Dobre viete, že nechcem a že sa nevzdám. Teším sa zlepšeniu, na nedostatkoch, ktorých mám neúrekom, postupne popracujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.