Negatívna energia od niekoho hlavne blízkej osoby mi spôsobí rôzne náhody nenáhody, čudné, nepríjemné, negatívne životné udalosti. Necítim sa sama sebou- akoby som vstala každý deň ľavou nohou, nejdú mi veci od ruky, neustále sa mi všetko komplikuje a vždy mi niečo sťaží život…nehody, úrazy…

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Vaše obavy, že niekto manipuluje s vašou psychikou, nemôžem potvrdiť. Ale zato vaše ľudské ja a vaše túžby sú silne v rozpore s vaším podvedomím. Už teraz z toho máte psychické problémy a pribudnú nesporne aj zdravotné. Mali by ste sa zamyslieť, ako žijete a čo žijete. Je mi ľúto, že musím napísať takýto smutný veštecký profil.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo neuróny veľkého mozgu. Ostatné oblasti výskytu neurónov obkreslilo. Trvalo poškodeným miestom sú svaly okolo pravého stehenného kĺbu. Toto miesto môže vyvolávať nekľud a pocit temných síl. Kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti 42, čo je už začínajúca choroba. Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu činnosť. Stupeň chorobnosti 72, čo je už bežiaca choroba. Ostatné v poriadku. Teda mali by ste sa lepšie zaujímať o svoj zdravotný stav, pokiaľ nechcete mať ďalšie problémy.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo vzdialený od fyzického tela. Tak isto podvedomé obaly sú mimo tela. Dlhodobo sa stav zhoršuje. Už teraz sú aktívne psychoterapie nutnosťou. Psychicky nie ste v poriadku. A pokiaľ to bude pokračovať, tak bude potrebná tabletková liečba.

Povaha
Psychicky je vaše vedomie usadené na hlavných gangliách v hlave, za žalúdkom, za mechúrom a potom na gangliách okolo orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má v živote chaos a neporiadok.

Sexus
Sexus povahy je usadený na hlavných gangliách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je vnútorne roztrasená a chaotická. Sexus centrum je umiestnené v ústnej dutine a ide o detské sexuálne centrum. Charakterizuje to obrázok uplakaného dievčatka alebo bezradnej osoby, ktorá hrá sama pred sebou, že je všetko v poriadku.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: nejasná. Povrchová vzrušivosť: Pipi dlhá pančucha a detský svet. Pohlavná vzrušivosť: detský nočník a lyžička. Citová vzrušivosť: psychologická literatúra. Celkovo problémové sexuálne podvedomie s detskou sexualitou.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura je okolo vás a vo vás, ako keby ste boli naplnená balónmi, ktoré obsahujú záznamy o problémoch vašich pacientov. V 4. roku života ste dostali sivasté anjelské sféry. To naznačuje, že si rada robíte po svojom a nie tak, aby to viedlo k úspechu a zdokonaleniu. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Túžby obal je mimo telo ako aj ďalšie obaly. Obsahuje záznam osoby, ktorá sa chcela túlať po svete ako dobrodružka. Mozoček obal obsahuje zápis o poslaní, ktorému sa máte v živote venovať a to je šport. No snažíte sa to prekryť a zmanipulovať na spôsob starostlivosti o iných. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý sa spíjal a bol povaľačom. Eros obal obsahuje pasivitu a znechutenie nad týmto rozmerom svojej existencie. Šaman obal ste zmanipulovali a zaviedli sem plno náboženských prvkov. Majú tu byť svaly a pohyb. 7 obalov spolu obsahuje všetko o športe. Keďže moc prežívate pocity iných, dostali ste od pacienta záznamy mŕtvych detí. Spomienky mŕtvych detí po ich smrti tvoria špeciálny svet. Vy tieto spomienky máte v oblasti čriev. Sú celkovo pre ľudí a ich okolie devastačné. Osudy ľudí s týmto záznamom zo sveta mŕtvych sú deštruktívne.

Pred narodením
Embryonálny vývoj a jednotlivé fázy prebehli v poriadku.

Magma záznamy
V magmatickom jadre Zeme a v jeho pulzáciách sú záznamy o ľudskej činnosti. Vy máte v tele záznamy o cintorínoch a spomienkach ľudí na cintoríny.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť, že ste tvrdo potlačili svoje podvedomie, ktoré je zamerané k športu a robíte si to, čo ste si vysnívali. No podvedomie chce svoje a to je žiť okolo športu.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Cítiť, že si tvrdohlavo presadzujete svoje a odmietate komunikáciu s podvedomím, ktoré ide k športu a životu okolo športu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snovom procese vediete boj s podvedomím na život a na smrť. Chcete si žiť tak, ako ste sa ľudsky rozhodli a nie v súlade s podvedomím. Budete si musieť za to niesť zdravotné a psychické následky.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď budete žiť v súlade s podvedomím, ktoré momentálne likvidujete a spôsobujete si psychické a zdravotné problémy.

Pridaj komentár