Trochu ma trápi, že mnohé veci si musím vyskúšať na vlastnej koži, a až vtedy ich pochopím, lenže to v niektorých prípadoch môže viesť do záhuby a toho sa veľmi obávam, som puntičkársky typ a mám pocit že niekedy až nepragmatický, veľmi ma zaujíma Váš pohľad do môjho podvedomia.

Už dávno som nerobil niečo tak zvláštne. Všade som vnímal znetvorenie vašich vnútorných predstáv. Nakoniec som vešteckým výkonom skončil v gangliách. Máte ich psychicky aktívne. Veštecky ladené osoby z nich cítia vystupovať znetvorené postavy. Ganglie sú najstaršou vrstvou psychiky. Kto má túto oblasť otvorenú, musí sa ju naučiť vnímať a ovládať. Ináč mu to môže zničiť psychiku. Študujte si šamanstvo a špeciálne ZOO Šaman. Možno pochopíte, o čom píšem a nájdete spôsob, ako zvládnuť túto rovinu vašej psychiky.

Zdravie
Trvalé poškodenia v nohách, najhoršie miesto lymfatický a žilový systém v nohách. Všetko iba disharmónie. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal nie je pevne ukotvený okolo fyzického tela. Zaujímajte sa lepšie o svoj psychický stav.

Povaha
Ste hysterická povaha energeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má nestabilné psychické stavy. Tu zistené obrazy sa ľubovoľne menia. Vytvárajú čudesné postavy a chaos. Treba sa venovať aktívnejšie psychike.

Sexualita povahy
Je usadená v ústnej dutine a ide o tzv. božskú sexualitu. Všetkým predvádzať určitú dokonalosť a intenzívne o sebe zakrývať pravdu. Problémové obrazy. Nestabilná psychika.

Sexuálne centrum
Je umiestené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Určitá nezodpovednosť a hravosť. Charakterizuje to obrázok nestabilný a nejasný. Obrázok je kombináciou viacerých obrazov a zážitkov. Pripomína to svet mentálne postihnutých ľudí.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade postavy osôb s problematickou psychikou. Na konci postava, ktorá musí v tomto živote zvládnuť svoju problémovú psychiku.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Obrazy tu zistené naznačujú na problémy, ktoré vás trápia. Charakterizuje to obrázok chaosu a zmätku. Veľa vecí je tu nelogicky pospájaných. Svet mentálne postihnutých sa mieša so svetom normálnych ľudí.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Znovu sa všade miešajú obrazy mentálne poškodených ľudí a ich snaha udržať si ľudské prejavy.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie. Nachádzam tu dva svety, jeden je svet zdravých ľudí a druhý svet je svetom mentálne postihnutých ľudí. Neustále sa v snoch snažíte zdeformované telá naprávať a udržiavať si štandardné správanie. Vaše snové podvedomie vám udržuje psychické zdravie.

Astrológia anjelov
Skúmam neuróny v mieche. Vnímam tu predstavy anjelov, ktoré sa postupne menia na deštruktívne obrazy.

Astrológia ganglií
Skúmam drobné útvary okolo miechy a pri každom orgáne tela. Táto oblasť je psychicky otvorená a cez ganglie preniká do vnútorného sveta negatívne. Táto oblasť psychiky, ktorá je podľa všetkého historicky mimoriadne stará, preniká do vašej ľudskej psychiky a spôsobuje chaos a neporiadok.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Osoba ženy, ktorá zahynula aj s dieťaťom v koncentračnom tábore. Šialenstvo démonov. Treba sa zaujímať intenzívne o svoju psychiku, čo sa v nej deje.

Pred narodením
Zvláštny stav psychiky ako plodu, kde boli silno aktivované oblasti ganglií vo vašom tele.

Pôrod
Z roviny ganglií preniká do vašej psychiky prehistorická vrstva nižších zvierat. Vnímam to ako zdevastované a znetvorené postavy ľudí.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: zase všetko znetvorené, mužské postavy. Povrchová vzrušivosť: znetvorené postavy. Pohlavná vzrušivosť: zase sem preráža duchovno z ganglií.

Hviezdy, osud
Až keď ovládnete procesy, ktoré sa odohrávajú vo vašich gangliách.

Zvláštne vedomie
Máte aktívne otvorené ganglie v celom tele. V aure to vnímam ako sklenené guľovité objekty. Z nich prenikajú do vašej psychiky deštruktívne prvky. Treba zvládnuť túto rovinu podvedomia.

Pridaj komentár