Máme mať s partnerom svadbu asi v októbri, viac menej som ho do toho natlačila ja, nebola to jeho vlastná iniciatíva. Vidím, že má s tým stále vnútorný problém a ja nemám z toho dobrý pocit, že ho do toho tlačím. Myslím si, že sa k sebe pomerne hodíme, rozumieme si úplne vynikajúco, len on by chcel žiť zatiaľ voľnejšie a ja sa túžim už usadiť a mať rodinu. Chcem sa spýtať, či sa k sebe vôbec hodíme, lebo jedna vec je môj pocit, ale v skutočnosti to môže byť inak.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš vzťah. Je mi moc ľúto, že neprinášam lepšie správy. Verím, že oceníte môj triezvy pohľad na vec. Vôbec sa mi váš vzťah nepáči a už teraz je podvedome konfliktný. Nie z vašej strany, ale zo strany partnera. V tomto štádiu by som odporúčal opatrnosť a nutnosť, aby sa partner v záujme lásky začal dolaďovať. Vo vzťahu chýba duševná harmónia a budovanie hlbšieho puta, čo môže v budúcnosti v krízových momentoch robiť problémy.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo neobkreslilo detskú žľazu pri hrudnej kosti. Vyteká z nej bioenergia do oblasti srdca, žalúdka a pečene. Menované orgány sú disharmonické.

Zdravotný stav on
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela v poriadku. Najhoršie miesto je koža. Problémové mikroorganizmy vo vnútri kože. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav ona
Aurický obal je okolo tela stabilný, podvedomé obaly sú na mieste v tele. Psychika je štandardná.

Psychický stav on
Aurický obal je okolo tela stabilný, podvedomé obaly sú na mieste v tele. Psychika je štandardná.

Povaha ona
Ste klasicky usadená v strednom mozgu so spojkou do temenného mozgu. Hovoríme o mierne epileptickej povahe. Malý záujem o zmeny, prílišná detailnosť, ale aj zodpovednosť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by chcela žiť ako vojačka, alebo vykonávať podobné povolanie, čo je klasické pre túto povahu.

Povaha on
Psychicky je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má v sebe židovské tradície a sklony. To je typické pre túto povahu.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na mužov, až mierna agresívnosť. Povrchová vzrušivosť: na dotyky mužov. Pohlavná vzrušivosť: skôr detská hra. Citová vzrušivosť: aby sa dialo niečo vzrušujúce a napätie.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: premýšľať. Povrchová vzrušivosť: premýšľať a nekľud voči ženám. Pohlavná vzrušivosť: patológia a veci posmrtné. Citová vzrušivosť: duchovné posmrtné záležitosti.
Nie zrovna vhodné podvedomie partnera pre spolužitie so ženami a vytvorenie hlbšieho vzťahu. Rizikový faktor.

Aký je človek ona
Pozitívne mysliaca osoba. Aura je okrúhla.

Aký je človek on
Jeho aura má príliš veľa ostrých hrán. Teda negatívne mysliaci človek. Negativita je stočená voči ženám a skôr im chce ubližovať ako milovať. Rizikový faktor.

Láska
Okolo vás nie je srdiečko, teda nemožno hovoriť o hlbšej spriaznenosti, ani o harmónii. Mierne deštruktívne sklony.

Vzťah k láske on
Vo vzťahu k ženám má silné deštruktívne tendencie, ktoré si nesie z domu ako spôsob života. Nie harmónia. Je mi moc ľúto, že to musím takto konštatovať.

Vzťah k láske ona
Vy si nesiete so sebou srdiečko a schopnosť mať hlbší vzťah k mužom.

Rovnoprávnosť vo vzťahu
Nechcete rovnoprávnosť, on je dôležitejší.

Romantika
Ona romantiku áno, on ju s nechuťou predstiera.

Racionalita
Ona štandardná racionalita, on extrémna racionalita.

Kamaráti
Ona chce kamarátstvo, on voči ženám otroctvo. Moslimské tendencie v psychike.

Nezávislosť
Ona silná snaha o nezávislosť, on totálna závislosť ako na matke.

Symbiotické
Ona symbióza, on zásadná konfrontácia.

Objektívny pohľad
Ona ani on nemáte vo vzťahu.

Sebectvo
Ona bez sebectva, on extrémny sebec.

Záver
Z môjho pohľadu je tento partnerský vzťah problémový až riskantný. Partner by musel na sebe veľmi pracovať a zmeniť sa. Je príliš zahľadený do seba a vo vzťahu nerešpektuje rovnosť.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Prečítala som si ju a musím povedať, že v mnohých veciach s vami súhlasím. Napriek tomu nechcem, aby sme sa rozišli. Viete mi poradiť, čo by sa dalo robiť?

To už bude vaše riziko, rozhodnutie a váš osud. Celkovo by som bol na vašom mieste opatrnejší a o spoločnom živote by som uvažoval menej. Naštudujte si prípady v Partnerskej poradni, aj rady, ako to funguje v partnerských vzťahoch. Môže vám to pomôcť.

Pridaj komentár