Zaujíma ma, aká je moja duchovná cesta. Študujem dispozičnú prognostiku, veľmi ma to baví, začínam pracovať školne s virguľou, čo sa týka byliniek, mám k nim zvlášť osobitý prístup, niektoré aj občas zbieram, pijem čajíky. Snažím sa, aby som pracovala na sebe, skúšam meditovať. Túžim po vnútornej harmónii, aby som ovládala svoje myslenie – o čistotu myšlienok.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho vnútra. Našiel som tam ducha prírody a šamanstva. Tiež som našiel určité nežiaduce zmeny v organizme. Je príjemné, že žijete to, čo máte v podvedomí.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou je nedostatočná tvorba lymfatického moku v pečeni. Kyvadlo neobkreslilo srdce. Stupeň chorobnosti je 100, čo by sa dalo diagnostikovať aj lekársky. Príčina chorobnosti – nedostatočné delenie buniek. Vyčerpanie alebo obmedzenie tvorby nových buniek. Srdce je celkovo oslabené, no nie je poškodené. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začínajúca chorobnosť. Medicínsky sa asi zatiaľ nebude dať zistiť. Pečeňové bunky neprodukujú dostatok potrebných látok pre telo. Vnímam poškodenia pri delení buniek. Genetické zmeny. Slabá výkonnosť. Nedostatočná tvorba lymfatického moku. Tak isto je riziková oblasť vývodov žlčníka. Nežiaduce zmeny. Imunita voči zhubným bunkám je celkovo dostatočná. Imunita blán buniek a jadier je nedostatočná. Oblasť možných nepríjemností v budúcnosti je pečeň. Mali by ste sa zaujímať o svoj zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela, tak isto podvedomé obaly. Stav sa dá prirovnať k osobám, ktoré už potrebujú tabletkovú liečbu u psychiatra a vhodné psychoterapie. Psychický stav je nestabilný.

Povaha
Ste psychicky usadená v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si myslí, že príroda je všemohúci liek. Silné sklony k životu prírodných ľudí.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by rada žila medzi zvieratami ďaleko od civilizácie. Sexus centrum je v podbruší, čo je klasické pre ženy. Viac deti, rodina než pracovné ambície. Charakterizuje to obrázok osoby so silným sklonom k starostlivosti o rodinu. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na prírodu. Povrchová vzrušivosť: na zem a všetko prírodné. Pohlavná vzrušivosť: na hory, veľké skaly.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry, čo má vplyv na šťastný osud a viete tieto sféry aj počúvať a riadiť svoj osud. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje zápis chuti stať sa zvieraťom. Obal mozoček obsahuje zápis šamanky v prírode. Obal rodostrom obsahuje zápis o predkoch, ktorí sa venovali chovu dobytka. Zvierací obal je silne aktívny a presadzuje sa do vášho života. Eros obal je bez záznamu. Šaman obal obsahuje záznam o šamanke a šamanskom spôsobe života.

Embryonálny vývoj
Príliš dlho ste počas vývoja zostali v prvej časti a ľudská časť sa vyvíjala chaoticky. Preto sklon k prírode a šamanstvu.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V podstate žijete to, čo máte v podvedomí a ste s ním plne stotožnená. Nechcete žiť nič iné.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snoch žijete ako šamanka v drsnej prírode.

Duchovná úroveň
Je štandardná a v poriadku.

Hviezdy, šťastný osud
Ste súčasť prírody, rešpektujete to a podriaďujete sa životu v prírode.

Pridaj komentár