Som rád, že ste sa začali zaujímať o svoj osud a tiež zdravotný stav. Zatiaľ žiadne vážnejšie zdravotné problémy nehrozia. No bolo by vhodné preliečiť sa, aby ste predišli nepríjemným prekvapeniam.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 60 ročnej zdravej osoby. Mali byť ako u 10 ročnej zdravej osoby. Váš skutočný vek je 37 rokov. Obsah U vitamínu je nedostatočný. Je potrebný pre správny chod a údržbu neurónov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Nedostatočný presun informácií z tela do mozgu. Tendencie k narušeniu spolupráce mozgu a orgánov tela. Mozog zle rozlišuje, čo sa deje v tele.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu, ktorý organizmus dostane cez kožu, nie je žiadny. C vitamín je potrebný pre údržbu pankreasu.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Dcérske bunky sa tvoria oslabené a tak isto biele a červené krvinky. Nedostatočná tvorba a slabá väzba kyslíka, silná väzba kysličníka uhličitého. Biele krvinky zle reagujú na zmeny v organizme. Ich slabosť sa nahrádza nasadením veľkého množstva v prípade choroby, čo môže viesť neskôr k vyčerpaniu tvorby bielych krviniek v staršom veku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Niekde funguje výživa a čistenie buniek dostatočne. No na mnohých miestach je značná pasivita. Delenie buniek v niektorých oblastiach je nedostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť lekársky ešte nezistiteľná. Delenie buniek je značne vyčerpané. Príčinu možno hľadať a predpokladať v pečeni. Lymfatický mok je agresívny a poškodzuje samotné bunky lymfatického riečišťa. V budúcnosti riziková oblasť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo všetky hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Delenie buniek je blokované. Chránia sa pred agresívnymi látkami z pečene. Organizmus na ochranu voči pečeni žiada veľké množstvo hormonálnych látok. Treba liečiť pečeň a jej biochémiu.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ich obkreslilo. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začiatok chorobnosti. Znovu ešte nie je stav akútny a lekársky sa nedá zistiť. Pečeň nepracuje ako jeden celok, ale ako 15 samostatných častí, čo nie je dobré. Neprodukuje dostatok bilirubínu pre potreby tela. Tak isto cholesterol. No zato produkuje iné látky, ktoré sú toxické pre organizmus. Príčina je v pomalom delení buniek, ktoré sú už značne vyčerpané. Tak isto sú v pečeni nánosy, ktoré sem zanášajú tukové bunky. Kyvadlo neobkreslilo slezinu. Niečo podobné ako v pečeni, nánosy a poškodzovanie červených krviniek.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo neobkreslilo tukové bunky. Stav ako u 40 ročnej osoby. Nežiaduce zmeny v tukových bunkách, vytváranie látok, ktoré zvnútra zanášajú organizmus. Takto poškodili pravdepodobne aj pečeň a pracujú aktívne na slezine. V prvom rade treba liečiť tukové bunky.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem  Vám veľmi pekne za vypracovanie geriatrického profilu. Všimla som si na Vašej stránke, že viete poradiť ľuďom, ako zlepšiť ich zdravotný stav užívaním byliniek, alebo inými liečebnými postupmi. Vedeli by ste aj mne poradiť, ako by som mohla zlepšiť svoj zdravotný stav? Vopred Vám pekne ďakujem.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: zaviesť do jedálnička raz do týždňa nastrúhanú surovú alebo kyslú kapustu. Jesť väčšie množstvo ako prílohu.

Geriatrická liečba nervstva: zaviesť raz do týždňa do stravy slnečnicové semiačka, lieskovce, mandle, orechy. Vždy väčšie množstvo. Trvalo každý týždeň.

Geriatrická liečba pankreasu: každý týždeň natierať časť tela kúskami jabĺk alebo iného ovocia a zeleniny. Trvalo raz do týždňa.

Geriatrická liečba kostnej drene: trvalo užívať D vitamín. Pravidelné slnenie a saunovanie raz do mesiaca.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: každý týždeň rozpustiť čierne múmio – dostanete kúpiť v lekárni do vody a pridať 2 dcl mlieka. Omyť telo, chvíľu nechať pôsobiť a osprchovať. Robiť aspoň 3 mesiace.

Geriatrická liečba pečene: zaviesť do stravy veľa zeleniny, zeleného šalátu a špenátu. Doporučujem 5 mesačnú pečeňovú diétu: Zo stravy vylúčiť všetky salámy, údené a bravčové mäso a z nich varené polievky, ocot, mušt, víno, citróny, pomaranče, grapefruity, jahody a ich šťavy, čierne ríbezle, surové jabĺčka, zrnkovú kávu, čokoládu, kakao a včelí med, pretože tvoria kyseliny, ktoré chorá pečeň neznáša. Treba sa vyhýbať rybím konzervám, údeným rybám, strukovinám a alkoholu. Dovolené sú mliečne výrobky a jedlá z nich, šaláty prichutené kyslou smotanou, ľahké mäso – hydinové, teľacie, varená hovädzina, čerstvé alebo mrazené ryby, ľahko stráviteľná zelenina, jablkový kompót.

Geriatrická liečba tukových buniek: kartáčovať a šúchať telo dočervena každý týždeň raz. Pravidelné masáže tela raz do mesiaca. Ukladať na telo na rôzne miesta kúsky rajčín, raz týždenne. Najskôr vyskúšať reakciu. Dodržiavať niekoľko mesiacov.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.