Veľa vecí mi nevychádza podľa mojich predstáv a neviem prísť na to, či netlačím veci úplne nesprávnym smerom, či by nebolo lepšie zmeniť určité veci, postoje a prístup k životu. Neviem však ako, akoby som sa motala v chaose a už ani neviem, čo je správne a čo nesprávne, pretože ak spravím niečo, čo si myslím, že správne je, tak akoby boli akékoľvek ďalšie kroky tým smerom úplne zahatané.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som vo vás silné duchovné založenie. Bohužiaľ, vy ho dôsledne odmietate a bojujete proti nemu. Každý, kto vedie vojnu s podvedomím, si znepríjemňuje život a vyrába samé problémy. Je na vás, ako sa v živote rozhodnete.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Štandardná psychika.

Povaha
Väčšina dnešných ľudí je usadená v strednom mozgu. Vy ste psychicky usadená neštandardne v gangliách kože a vaša psychika preniká do priestoru okolo vás. Tento priestor voláme aura. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je odpojená od vonkajšieho sveta a žije vo vnútri svojho tela. Niečo ako autista, ktorý má radšej svoj vnútorný svet ako život vo vonkajšom svete.

Sexus
Sexus povahy je usadený v koži. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sexualitu považuje za prejav lásky vyšším princípom. Sexus centrum je usadené v hlave, teda určité ambície, niečo dosiahnuť, menej rodina. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej ciele vedú do duchovnej oblasti. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovno. Povrchová vzrušivosť: je neochota sa vnútorne otvoriť. Pohlavná vzrušivosť: ide do vnútorných predstáv a nie k partnerovi. Citová vzrušivosť: vo vnútri vás. Celkovo problematické sexuálne podvedomie na vytvorenie hlbšieho vzťahu k mužovi. A celkovo slabá aktivita na založenie rodiny. Svoje ambície realizujte v inej oblasti ako rodina.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali odtlačky sivastých anjelských sfér. Teda často si robíte po svojom, často si narazíte nos. A málokedy pôjdete k úspechu. No našťastie nemáte čierne sféry. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje cestu do duchovnosti. Obal mozoček obsahuje záznam o meditáciách a duchovne. Obal rodostrom obsahuje záznam silne duchovne rozvinutého predka na indický spôsob. Eros obal obsahuje tantra sexualitu a duchový rast tadiaľto. Šaman obal obsahuje autistického šamana, ktorý rozvíjal svoju duchovnosť. 7 obalov spolu obsahuje všetko o ezoterickej literatúre.

Embryonálny vývoj
Rýchlo ste prešli prvé fázy vývoja a dlho ste sa zdržali v ľudskej fáze. Tu ste začali žiť duchovne priamo v matke. Bolo to jedinečné obdobie. Veľmi vyspelá duša a potreba duchovného rastu.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Bohužiaľ, odmietate duchovne žiť. Neustále sa ako krtko hrabete žiť bežným životom. Rodina, práca a podobné ľudské maličkosti. No máte príliš silné podvedomie, ktoré vám prekazí všetky vaše plány, pokiaľ sa nebudete vážne venovať duchovnej ceste.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch nemilosrdne likvidujete všetky duchovné aktivity a brúsite nože na svoje podvedomie.

Duchovná úroveň
Štandardná ako u bežných ľudí. Morálka podľa okolností.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, pokiaľ budete žiť duchovne. Je iba na vás, čo si spravíte zo svojho života.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.