Som rád, že ste sa znovu prihlásili na kontrolu (A 943). Vidieť, že na sebe pracujete vytrvalo a nepretržite. Je vynikajúce, že v tuku produkujete 400 000 užitočných jednotiek. Máte skoro všetky možné modifikácie v tuku vytvorené skoro na 90%. Môžete sa venovať disharmonickým miestam v tele. Celkovo pozornosť zamerajte na vylepšenie parametrov imunitného systému. Imunitný systém je v poriadku, ale slabé miesto je na úrovni jadier buniek a vonkajších blán na bunkách.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo detailne všetko. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu z kapusty je dostatočne vysoký. Najslabšie oblasti sú ganglie rúk. Šúchať mrkvou 3 krát za týždeň.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo ju obkreslilo detailne. Obsah E vitamínu je dostatočný. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto je horná časť pľúc. Natierať pľúca múmiom 1-2 krát do týždňa.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto nie je. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Vytvárajú sa už dlhoveké bunky. Najslabšia oblasť je ľavá časť panvovej kosti. Šúchať oblasť hliníkovou fóliou asi 6 krát.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Vytvárajú sa už dlhoveké bunky. Najslabšia oblasť je ľavá noha. Šúchať fóliou, masť, moč. 1 krát.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Vytvárajú sa už dlhoveké bunky. Najslabšia oblasť sú pľúca. Šúchať fóliou, múmio, mlieko, tvaroh na telo, 2 krát.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Vytvárajú sa už dlhoveké bunky. Najslabšia oblasť je štítna žľaza. Masť a hliníková fólia, opakovať 4 krát. Kyvadlo neobkreslilo slinné žľazy. Užívať každý deň mentolový cukrík dlhšie aj dva mesiace.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Všade sa tvoria túlavé blanovité bunky, ktoré smerujú do orgánov tela a aj do tukových buniek.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Najslabšia oblasť je močový mechúr. Prikladať pravidelne ruky, ktoré si predtým našúchate do horúca. Opakovať 20 dní po sebe.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Produkuje asi 400 000 jednotiek užitočných látok pre telo. Kyvadlo obkreslilo v poriadku hnedý tuk. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vytvorila sa tu modifikácia mriežka. Veštecky cítiť v hnedom tuku tvorbu vakcinačných látok. Najslabšie miesto je vpravo pod pupkom, nachádza sa tu ešte jedna čiastočne zdevastovaná oblasť. Šúchať ruku o kožu v tejto oblasti aspoň 10 krát. Prikladať hliníkovú fóliu.

Modifikácia tuku „palce“: sú vytvorené na 70%. Meditovať na obrázky kostí.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „slimák“: sú vytvorené na 70%. Meditovať, telo natierať miazgou stromov aspoň 3 krát celé telo.

Modifikácia tuku „šachovnica“ : sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „magnetické E“: sú vytvorené na 100%.

Modifikácia „trojuholníky“: sú vytvorené na 100%.

Psyché: pud sebazáchovy stále lepšie preniká do tela a buniek. Celkový prienik na 40%, zostáva ešte 60%. Študujte všetko okolo genetiky a dávajte to do obrázkov jaskýň, kostí a minerálov.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dostatočná. Imunitná pamäť je dobre riadená. Imunita na úrovni bielych krviniek je dostatočná. Detská žľaza je v dobrej kondícii. Imunita na blanách buniek je dobrá. No imunita na úrovni jadier je nedostatočná a poriadne deravá. Omývať telo mliekom, šúchať čerstvými rajčinami aspoň 5 krát. Imunita celkov voči mikroorganizmom je v norme. No bunková imunita je nedostatočná. Na telo prikladať hlivu ustricovú aspoň 4 krát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.