Bunkové terapie, ale aj bunková ezoterika, ktorá stojí na princípe psychického prieniku do buniek cez rezonujúce hlasivky v hrdle. Cieľom tohto prieniku je prinútiť organizmus, aby v brušnom mozgu uzdravil organizmus. Druhá možnosť je psychický prienik do buniek tela za účelom mystických náboženských stavov. Tento zápis má svoju zvukovú podobu. Vyhľadaj Geriatrické MP3.

Základom geriatrických terapií alebo bunkovej ezoteriky je naladiť si hlasivky, a hlavne membránové časti hlasiviek, aby do tela napúšťali rezonancie, ktoré sa vyvárajú pomocou dýchania alebo tichého mrmlania. Vždy treba voliť taký zvuk, ktorý dovolí, aby ste sa skoncentrovali do oblasti brušného mozgu, ktorý sa v podobe drobných zhlukov neurónov nachádza v stene tenkých a hrubých čriev. Môžete si črevá predstavovať ako hadicu od vysávača. S rezonanciou, ktorá sa podobá zvuku mixéra alebo vysávača, prenikáte do čriev. Pokiaľ to cvičíte prvýkrát, tak si pozrite anatomické obrázky čriev a priložte si ruku na oblasť pupku. Prsty ruky môžete pred položením pred sebou v priestore zatrepať a priložiť. Aj toto môže byť rezonancia, ktorá preniká do brušného mozgu v črevách. Zároveň si v Galérii na stránke pozrite obrázky jaskýň. Intuitívne si vyberte vhodný obrázok jaskyne. K obrázku jaskyne, ktorý si predstavíte v hlave, pridáte predstavu, ako si ubližujete a nechcete ďalej žiť. V žiadnom prípade obrázok a pocit, ako sa uzdravíte. To by nezabralo, treba vždy pridať obrázok, že ste sa rozhodli v predstave ukončiť svoj život. Majte na pamäti, že tak treba spraviť na základe výskumu, ktorý sme robili. Ľudia, ktorí sa uzdravili, mali tendenciu zomrieť a do jaskýň sa uťahovali nie za účelom vyzdravenia. Pokiaľ dáte obrázok, ako sa liečite, ako ste zdraví, tak pud sebazáchovy v brušnom mozgu nebude reagovať.

V tomto stave s použitím vhodných symbolických obrázkov jaskyne a smrti aktivizujete pud sebazáchovy a ten povedie celú procedúru liečby. Zabudnite, že sa neliečite z veľkého mozgu a nebudete do liečby cez brušný mozog zasahovať. Pud sebazáchovy v brušnom mozgu povedie vhodné liečivé procedúry. Pokiaľ vám pri vypracovaní zdravotného profilu diagnostikujem chorobný stav, tak liečba je vždy robená na základe vášho pudu sebazáchovy, ktorý naznačí, ako sa môžete podieľať na liečbe. Zvyčajne liečba beží cez kožu a určuje ju výhradne brušný mozog. A v tomto momente treba použiť princíp viery v to, že brušný mozog a pud sebazáchovy vždy presne vie, čo má spraviť a ako to má spraviť. Viera znamená, že nepochybujete, ako to bude brušný mozog robiť a nebudete skúmať, ako to robí a či to robí správne. Dáte mu plný pokoj a dôveru. Neodmietate ho, nestaráte sa oň, nebojíte sa ho a nepovažujete ho ani za votrelca, ani za dieťa a podobne. Uctite si ho ako niečo nedotknuteľné a nebudete ho ničím vyrušovať. Pokiaľ budete konať opačne, tak mu zabránite, aby vás aktívne na úrovni buniek liečil.

Z geriatrického programu realizujete to, čo vám pud sebazáchovy odporučil a on môže začať s modifikáciou blanovitých buniek. Ide o blanovité bunky v mozgu, okolo miechy, pobrušnice, mechúra, svalov alebo kožnej blany. Zaháji delenie buniek a vytvorí túlajúce sa blanovité bunky, ktoré sa dopravia na miesta chorobných stavov alebo tam, kde treba ako prvé v poradí niečo opraviť a pozmeniť. To necháte plne na brušný mozog, čo bude meniť a ako to bude liečiť. On to vie najlepšie, ľudský mozog to nemôže určiť, ani predpísať. Pud sebazáchovy cez blanovité bunky obnoví vhodnú činnosť buniek a tiež môže pozmeniť tukové bunky v tukových vrstvách. V tukových bunkách sa zhromažďujú zásobné látky a tieto sú podľa potreby uvoľňované. Blanovité túlavé bunky vstúpia pod dozorom brušného mozgu do tukových buniek. Upravia ich činnosť tak, aby produkovali aj ďalšie užitočné látky pre telo, ktoré mu už chýbajú.

Vždy a všade konzultujete všetky zásadné veci s brušným mozgom a pokiaľ to dobre neovládate, tak sa nechajte mnou zdiagnostikovať a ja sa brušného mozgu popýtam za vás. Všetko v rámci diagnostikovania a následnej geriatrickej liečby. V zásade platí, že všetky liečby sa v geriatrickom programe robia cez kožu, ojedinele chce brušný mozog niečo špeciálne zjesť. Veľký pozor sa dáva pri syntetických liekoch a koncentrovaných prírodných preparátoch. Lepšie je ich brať cez kožu ako tráviaci trakt.

Brušný mozog si najčastejšie pýta múmio, kúpeľňu síru, rašelinu, moč, jadrové mydlo belavej farby. Potom to môžu byť rôzne bylinky, mach, olomoucké syrčeky, mäso, jablká, olejčeky, zubná pasta, med. Môžu to byť kože, masť, šúchanie hliníkovou fóliou, prikladanie magnetov, prelievanie magnetickou vodou..

Je dobre sa koncentrovať aj do veľkého mozgu a neurónových vrstiev na jeho povrchu. Používate obrazy jaskýň a obrázok neposlušného dieťaťa, ktoré odmieta robiť, čo mu prikazujú rodičia. Je trucovité a vzdorovité. Tieto predstavy si vyvoláte v stave, keď ste trochu prispaní, hoci aj keď si zdriemnete v kresle. Usilujete sa zabudnúť na to, že máte nejakú školu. Máte myslenie ako dieťa v materskej škôlke a všade vidíte symbolické predstavy, ktoré sú ladené nábožensky. V tomto stave prenikáte do mozgu a programujete si všetko, čo budete počas každého dňa robiť a to veľmi podrobne. Najlepšie je si to napísať do kalendára. Takémuto niečomu hovoríme programovanie. Toto posilňuje vôľu robiť všetko ako počas bežného dňa. Počas geriatrickej liečby treba všetko vykonávať ako v bežnom živote a programovanie vám výdatne pomôže neprepadať sa do nečinnosti.

Brušný mozog a pud sebazáchovy môžu cez blanovité bunky prechádzať do tukových buniek a vytvárať zhluky upravených tukových buniek. A vytvárajú palcáky, dlaňovky, prerušované pásy, dlhé pásy, granátové jabĺčka, éčka, špirály, trojuholníky, šachovnicu, mriežku v hnedom tuku. Všetko sú to upravené tukové bunky, ktoré produkujú užitočné chemické látky pre telo.

V bunkových meditáciách sú možné dva postupy, bunkám sa vyhráža samovraždou, zmrzačením, duševnou chorobou, zošalením, zabudnutím všetkého, utýraním a nezmyselnou smrťou. Všetky tieto obrazy sa montujú do symbolov jaskýň. Cieľom je prinútiť bunky v organizme, aby sa lepšie starali o zdravie, dlhovekosť a vitalitu ako je to bežné. Hovoríme o tom, že boží svet v bunkách si podriaďujete a určujete im, ako sa budú správať. Je to vzdor tomu, čo nám boží svet buniek diktuje ako základ života a jeho etáp. Ezoterik je osoba, ktorá používa náboženský systém viery pre účely zdravia a oslobodenia sa od božieho diktátu cez bunky ľudského tela.

Osoba veriaca, ktorá túži po mystických náboženských zážitkoch, postupuje inak. Do obrázkov jaskýň vkladá vhodné náboženské obrázky a v duši má lásku, dobrotu, vieru, túžbu podriadiť sa božiemu svetu. Prevádza kontempláciu a modlitby na boží svet v bunkách svojho tela, do ktorých prenikla psychicky. Tento prístup nelieči, ale vedie k splynutiu s božím svetom v bunkách. Je to zásadne iný prístup ako v prípade geriatrického programu samoliečby ezoterika a slobodnej mysle odpútanej od biologického diktátu buniek. Je to na vás, akou cestou sa vydáte, či už cestou prinucovania božieho sveta za účelom duchovnej cesty, alebo to bude náboženská úcta a splynutie s božím svetom v bunkách, ktorý nás oslovil pomocou postojov a symbolických obrazov.

V rámci geriatrického programu sa budeme usilovať navršovať všetky druhy modifikácií v tuku. Tak isto budeme likvidovať cez pud sebazáchovy všetky najslabšie miesta, osobitne budeme diagnostikovať biochemické pochody v tele a dávať ich do vzorného poriadku. Tak isto sa bude diagnostikovať hnedý tuk a hľadať metodiku jeho ozdravenia a posilnenia tvorby niečoho ako vakcín proti mikroorganizmom. Tak isto budeme veštecky skúmať prípady spontánneho vyliečenia jednotlivých častí ľudského tela, ktoré sa vyliečili v rámci geriatrického programu.

Pridaj komentár