Vedomie kozmonautov, ktorí reálne strávili na obežnej dráhe minimálne štyri mesiace. Vedomie kozmonautov, ktorí pristáli na Mesiaci. 6 neurónových oblastí sa zlúči do jedného celku. Navodenie vedomia kozmonauta. Navodenie vedomia kozmonauta v reálnom súhvezdí Andromedy. Navodenie Galaxie M31cez Andromedu. Navodenie vedomia súhvezdia Antia, Kompas. Navodenie vedomia Galaxie 2997. Navodenie vedomia súhvezdia Apus, Rajka a Galaxie 5967. Tento zápis má svoju autentickú zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Pokračujeme v nácviku prieniku do neurónov vlastného tela. Na tento účel sme použili reálne vedomie kozmonautov, ktorí strávili na obežnej dráhe viac ako 4 mesiace. V ich psychike a celkovo v ich organizme sa pobytom v kozme vytvorili nové fenomény, ktoré sa pokúsime využiť na duchovnej ceste do svojich vlastných neurónových hlbočín. To, že 6 neurónových oblastí sa u kozmonauta spojí dokopy, dáva tušenie možností prieniku do vlastných neurónov. Stačí iba zo spomienok zvládnuť sugeratívne techniky a prienik do vlastných neurónových schém nedá na seba dlho čakať.

Základom preniku do vlastných neurónov je zvládnutie vhodných vešteckých výkonov cez zmyslové centrá na povrchu šedej kôry veľkého mozgu. V žiadnom prípade cez zmyslové senzory ako sú oči, ušné bubienky, chuťové poháriky na jazyku, sliznica nosa a končeky prstov rúk a chodidiel. Všetko sa deje kombináciou spomienok. V žiadnom prípade nepoužívať fantáziu, premýšľanie, dotváranie alebo pretváranie spomienok. To sú príliš silné energie a zlikvidovali by dosahovanie prieniku do neurónov.

Nahodíte si sugeratívne vedomie kozmonauta. Zo spomienok uložených v mysli vždy vyberiete predchádzajúce cvičenia spojenia všetkých neurónových oblastí do jedného celku. Tak isto si vždy spomeniete, ako ste si predstavovali chodenie v labyrinte. Zo spomienok si vyberiete, ako ste celé svoje ja, všetko prežité a cítené pocítili v každom orgáne naraz. Preniknete do tohto stavu v neurónoch. Vychutnáte si pár minút prieniku do neurónových oblastí vlastného tela. Zároveň uvoľňujete vhodné obrazy zo spomienok, ktoré vypovedajú o spojení vášho ega prežitého s touto rovinou neurónov. Treba brať všetky predstavy a žiadnu neodmietať; je úplne jedno, či sú náboženské, alebo nemravné, alebo inak závadné. Neblokujte ich, neodmietajte, inak sa vaše ja nespojí s touto rovinou podvedomia. Prípadne do tohto stavu vložíte zo spomienok problém, ktorý chcete riešiť a môžete získať netradičný pohľad na danú vec a riešenie problému. No vždy treba dodržať logiku veci a všetko overiť.

Takto podobne si nahodíte znovu zo spomienok súhvezdie Andromedy a so spomienkou vyberiete predstavy, ako sú všetky veci v danom súhvezdí. To otvorí cestu do špeciálnej hĺbky vlastných neurónov. Znovu všetko vyciťujete a zažívate. Prípadne v danom neurónovom stave riešite alebo hľadáte vhodné riešenia.

Potom je tu zo spomienok sugerácia súhvezdia Kompas. Nahodíte vedomie kozmonautov a potom kozmonautov, ktorí sa dostali pod vplyv súhvezdia Kompas. Vo vnútri máte otvorené spomienky na všetky vodné zdroje a prietoky. Keď treba, tak plávate cez všetky možné bazény a prietoky. Cieľom je v kľude preniknúť do ešte väčšej hĺbky vlastných neurónov. Pocity v podvedomí zobrazíte zo spomienok. Žiadna fantázia.

Nasleduje súhvezdie Apus, Rajka. Sugerácia zo spomienok na to, že napríklad vaša ruka sa zmenila v tejto galaxii na aspoň sto rúk a tieto sa točia všetky dokola a dokola.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.