Geriatrický program. Čo robili dlhovekí ľudia. Starostlivosť o základné bunky tela. Ako neplytvať kmeňovými bunkami. Ako potenciálne vytvoriť nové kmeňové bunky. Ako spraviť z vlastného tuku fabriku na výrobu chemických látok.

Na začiatok sa skoncentrujete do tela, ako keby ste ho chceli počúvať, čuchať, chutnať, dotýkať sa ho povrchom mozgu. Uvedomíte si, že ste plný buniek a ničoho iného. V orgánoch a častiach tela máte základné bunky, ktoré vznikli z kmeňových buniek. Zároveň sa skoncentrujete do oblasti pupka, kde sú v črevách drobné neuróny, ktoré voláme brušný mozog. Predstavíte si a uveríte, že idete zomrieť a vyvoláte pud sebazáchovy. Oblasť brušného mozgu prepojíte na bunky vždy v určitej časti tela. Tento systém vám dovolí, aby ste si správne vybrali, čo budete jesť a aké vhodné terapie si budete robiť. A potom sa pudu sebazáchovy podriadite a budete jesť také jedlá a kombinácie, ktoré pomôžu, aby bunky v orgánoch a častiach tela zvýšili svoju dlhovekosť aj na niekoľko rokov. A zároveň šetríte kmeňové bunky, ktorých životnosť je asi tak 100 rokov. Pud sebazáchovy vám bude najlepší radca, ako zvýšiť životnosť základných buniek tela, ktoré sa trvalo po určitom čase a opotrebení obnovujú.

Nasleduje ďalšia koncentrácia do výskytu neurónov vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, brušnom mozgu a gangliách okolo orgánov a častí tela. Uvedomíte si, že toto sú dlhoveké bunky, ktoré sa iba údržbujú a opravujú ako staroveký nábytok. K tomu pridáte pud sebazáchovy a prepojíte ho do 6. oblastí výskytu neurónov. Opýtate sa, čo máte jesť a aké terapie si máte robiť. Rozumovo treba na chod neurónov dostatok U vitamínu, ktorý je obsiahnutý v surovej kapuste. Potom sa skoncentrujete na nervstvo, ktoré beží hlavne cez miechu a zachádza do všetkých oblastí tela ako drobné silonové nitky. Znovu otvoríte pud sebazáchovy v brušnom mozgu. Máte pocit, že zomierate a komunikujete, ako sa máte starať o nervovú sústavu, aby bola v kondícii 20 ročnej osoby. Z hľadiska rozumového potrebuje nervová sústava dostatok E vitamínu obsiahnutého v semiačkach slnečnice alebo za studena lisovanom slnečnicovom oleji. Napojíte sa na podžalúdkovú žľazu pod žalúdočným vakom. Znovu požiadate pud sebazáchovy o radu, ako túto oblasť liečiť a udržať v stave 20 ročnej osoby. Z hľadiska rozumového potrebuje táto časť tela dostať z ovocia C vitamín cez kožu a nie cez ústa a tráviaci trakt. Potom sa napojíte na chrupavky v kĺbových spojoch rúk, nôh a chrbtice. Znovu otvoríte pud sebazáchovy, spojíte brušný mozog s kĺbovými oblasťami a žiadate, aby vám poradil, ako si aj tu udržať stav 20 ročnej osoby. Z hľadiska rozumového a praktického treba pri cvičení kĺbov dosiahnuť, aby jemne pukali a tak ich aj pravidelne rozcvičujete. Tak isto kĺbové spoje vystavujete chladu a to z mrazenej zeleniny alebo mäsa. Treba aj zmeniť pohybové vzorce a nepohybovať sa z kĺbov, ale zo stredu každého svalu. Príkladom vám môže byť pohyb opice alebo orangutana. Na svaly môžete dávať ľad.

Pokračujeme ďalej a skoncentrujeme sa na blanovité útvary v tele ako je okostica, blana pobrušnice a blana na svaloch. Predstavujete si, ako sa tu z kmeňových buniek vytvoria dve-tri nové kmeňové bunky a budú transportované do oblasti, kde už kmeňové bunky chýbajú. Znovu pud sebazáchovy vyhecovať a dostatočne otvoriť. Rád vám pomôže a poradí. Z rozumového hľadiska na tvorbu nových kmeňových buniek zaberajú kosti brontosaurov a dinosaurov, kosti pravekých zvierat. Potom sem vhodne pôsobí rašelina, múmio z rašeliny, čierne múmio, vlastný moč. O aplikácii a použití rozhodne pud sebazáchovy.

Potom tu máme systém obnovy a údržby na základe mikropoškodzovania organizmu a to hlavne svalov, kde nestačí iba mať dobré základné bunky. Znovu otvoriť pud sebazáchovy a dožadovať sa, ako mikropoškodzovať fyzicky a chemicky základné a trváce bunky tela. Z rozumového hľadiska je po akupunktúra, masáž, živica z púčikov, jedovaté rastliny, huby a živočíšstvo. Z rozumového hľadiska je tu mikropoškodzovanie svalov posilňovaním so stálym navyšovaním váhy činiek. Potom otĺkanie tela zväzkom paličiek, ďalej chemické mikropoškodzovanie a to cez povrch kože ruky. Vždy iba nepatrné množstvá a nikdy nie cez tráviacu sústavu. Nikdy nie do krvi alebo inak do tela. Dobré sú aj horčiny z konárikov ovocných a nejedovatých stromov ako dub, buk, topoľ, lipa, breza a podobne. Pozor na jedovaté stromy. Odtrhnúť konárik a požuť. Prepláchnuť ústa slinami a preglgnúť.

Potom je tu tukový orgán, teda tuk tela, ktorý môže po modifikácii vytvárať pre vás až 25 000 užitočných látok. Skoncentrujete sa do tuku tela, v ktorom je krvné riečište, nervstvo a lymfatické riečište a tak isto aj neurónové ganglie. Spojte oblasti tuku s orgánmi a časťami tela a zároveň s pudom sebazáchovy v brušnom mozgu. Poradí vám, ako modifikovať tuk na malé platničky ako prst alebo dlaň ruky. Postupne dosiahnete, že tuk tela vám bude vyrábať až 7 x po 40 litrov pre psychické výkony mozgu a myslenie. A tak isto do tela vám vyprodukuje až 300 litrov v priebehu fyzickej aktivity. Jednoducho tukový orgán nahradí to, čo už organizmus nevyrobí a čo potrebuje k extrémnym výkonom. Z rozumového hľadiska je potrebné dostať na kožu všeličo a to hlavne sírnaté kúpele a rôzne druhy potravín.

To sú možnosti, ktoré dovoľujú ezoterikovi, aby presunul ezoterickú chémiu do organizmu a nedevastoval si chémiu hormonálnych žliaz a celého tela.

Pridaj komentár